Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak, nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, nektek egy szemezésnél is feláll a f@rkatok, ha nagyon erős és kölcsönös a vonzalom?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 22:31
1 2
 1/13 iamaveryniceguy ***** válasza:
Nem...
2018. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ahhoz azért már nagyon kiéhezett tacsinak kéne lenni.
2018. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogy, ez azért még kevés. Viszont adott esetben beleborzonghatok, és jó értelemben véve kirázhat a hideg.
2018. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Felállni ennyitől nem. De, ha nagyon ott van a csaj külső terén akkor azért jobban kezd szorítani az alsó.
2018. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyire éhes remélem soha nem leszek....
2018. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
18%
Felállni ugyan nem, de azért valamit érezni kezdek ott lenn.
2018. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
14%

Pár hónapja volt itt valami "Joghurt András" nevű agyatlanságokat osztogató agyhalott kretén, vagy hogy a tökömbe hívták, nem is joghurt volt, hanem valami más (akit következetesen csak Majonéz Bandinak gúnyoltam a röhejes nevéből fakadóan, csak ez maradt meg), na ő írta azt, hogy neki már attól merevedése van, ha ránéz egy nő, majd leoltott, hogy mivel nekem ennyiből még nem áll fel, biztos impotens vagyok. Napokig röhögtem az agyalágyulton.


Hogy hívták azt a s#ggfejt? Milyen András volt?

2018. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen erōs vonzalom kölcsönös akkor te benedvesedsz?
2018. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Te tényleg piszok jól választottál nicknevet :D
2018. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer volt. Nagyon ki voltam éhezve és és valósággal vibrált a levegő. Amúgy inkább csak izgalomba jövök, nem áll fel ennyitől.
2018. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!