Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félteni a barátságunkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félteni a barátságunkat, ezért nem lépni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagyon jó barátom. Rengeteg időt töltünk együtt, nagyon jól elvagyunk,mások is szóvá tették már ezt, hogy majdnem túl sok időt töltünk együtt.

Egészen közvetlenek vagyunk egymással, szinte mindent elmondunk a másiknak, volt hogy együtt aludtunk, nem volt se csók, se szex, szimplán beszélgettünk, néztük egymást és összebújtunk, fogtuk a másik kezét, icipici simogatás is volt, nekem pedig nagyon jól esett.

Külsőre és belsőre is bejön nekem a srác, de annyira de annyira szeretek vele lenni, hogy félek, ha lépek, akkor nem lesz a régi a barátságunk. Nekem pedig az az önző érdekektől fontosabb jelenleg.

Nem tudom, hogy valóban mi a kérdés lényege, talán hogy mit tehetnék ilyen helyzetben...? Más volt e hasonló szituációban? Mi a tanácsotok?

22évesek vagyunk, mégis 14nek érzem magunkat ebben a szituációban.


2018. ápr. 22. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátságotok fontos: NE próbáljátok meg. Ha nem jön össze, akkor jobb esetben "csak" nem lesz ugyanolyan, rosszabb esetben egyszerűbb kilépni egymás életéből.
2018. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állj! STOP! HALLÓ!


Ha összebújtok, fogjátok egymás kezét, simogatjátok egymást (még ha icipicit is), akkor az - legalább az egyikőtök részéről - már réges-rég NEM barátság!!!


A többit találd ki magadtól...!

2018. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak nem tudom hogy a részéről meg ez akkor mi lehet, és egy részem nem is akar vele szembesülni, nem is szeretné tudni, hogy mit gondol ő.
2018. ápr. 22. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha. Ezek szerint kettőtök közül te vagy az, aki többet érez barátságnál. Ki is bújt a szög a zsákból.
2018. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!