Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon elrontottam a barátságun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elrontottam a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jo lánybarátom.. akivel olyan bizalmas kapcsolatba vagyunk hogy mindent elmondunk egymasnak (vagyis en ezt amit most leirok meg nem mondtam el neki). Ugy erzem mar hogy mindennel jobban szeretem. Barmikor ha csak egy hétig nem latjuk egymast es talalkozunk mar a nyakamba ugrik es megoleljuk egymast :) :3 annyira szeretem hogy azt elmondani se tudom.. de ő erről nem tud. vagyis sejtheti de azt hogy mennyit jelent nekem biztos nem tudja.. es itt jon a DE.. :/ tegnap kicsit berugtam es megirtam neki.. igazabol csak annyit h "tudod mi van?!... Tetszel nekem!!! :)))) Igen!! :D" o ezt meg nem latta mert nincs netje meg de valamikor biztos latni fogja :/ felek hogy ebbol mi lesz :/ elrontottam mindent vagy lehet h viszonozza? mert igazabol neha ugy veszem eszre mintha ugyanugy erezne irantam mint en iranta :) peldaul egyszer elmondott nekem egy titkot es lattam rajta hogy fel es szomoru.. mondtam neki hogy neki h vigyazni fogok ra es h jjojjon ide (mellettem ult es ugy ertettem h megoleljem) aztan ramdolt en pedig elorol atkaroltam :33 olyan jo volt!!! :))) na de az a lenyeg h vajon mi lesz ebbol? :/

2015. márc. 3. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit. Az, hogy tetszik neked, eddig se volt titok, nyilván sejtette ő is. Mellesleg nyilván te is tetszel neki, azért barátkozik veled. Csak hagyd meg ezt a tempót, ne kezdj kapkodni, és minden rendben lesz.
2015. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rontottál el semmit. Az, hogy hogyan fog reagálni sajnos nem tudom. Teljesen mindegy, hogy részegen írtad-e vagy sem az érzéseiden érzelmeiden nem változtat. A kérdés, hogy ő szeretné-e viszonozni.

Ha nem attól függetlenül maradhattok még barátok, hiszen eddig is szeretted és szerintem ez után is tudsz ugyan úgy viszonyulni hozzá!

2015. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól fog esni , a hiúságának. Ha annyira fontos neked , közeledj felé és figyeld a jeleket. Ha szerelmes vagy sajnos onnan már nehéz, bármit is ki deríteni. Vagyis te úgy fogod le venni , hogy biztos többet érez. Hívd el randira de ahogy én kiveszem a szövegből , amit írtál nem hiszem hogy többet akarna egy barátságnál. De próba szerencse , kockáztatni kell aki pedig nem kockáztat , az soha sem nyerhet.
2015. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezzel nagyon sokat segitettel de tenyleg!!! eddig is gondolkoztam rajta h vajon h lettunk mi ilyen jo baratok :) amugy ha szamit akkor en vagyok f/15 ő pedig l/16 :)
2015. márc. 3. 15:00
 5/10 A kérdező kommentje:
amugy ha szamit kolisok vagyunk :)
2015. márc. 3. 15:02
 6/10 A kérdező kommentje:
hat nem tudom.. elobb megvarom mit reagal aztan attol fuggoen hivom el
2015. márc. 3. 15:04
 7/10 anonim ***** válasza:
ez jobb, mint egy szappanopera, majd írd meg a fejleményeket. :)
2015. márc. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hat erdekel akk megirhatom
2015. márc. 4. 09:25
 9/10 anonim ***** válasza:
persze, h érdekel, priviben megírod akkor?
2015. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hat ez meg nem most lesz de maj igen
2015. márc. 4. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!