Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu akibe szeretmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akibe szeretmes voltam, mara a legjobb baratok lettunk, de en meg mindig szeretem, pedig azthittem h mar nem erzek iranta semmit, de tevedtem. Most mit csinaljak, sosem rontanam el a baratsagunkat! :" (?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17
2014. szept. 26. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
És hogy történt a dolog?
2014. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél vele beszélgetni az életed hátra levő részében nem mondod meg neki. És hogy mire alapozom ezen álításom? Csak tapasztalat. Az első barátnőm olyan lány volt akivel naponta órákat tudtam beszélgetni akármiről (ez az előtt volt mielőtt összejöttünk), aztán bevalottam neki mit érzek meg is próbáltuk a dolgot de végül nem jött össze azóta alig beszéltem vele legtöbbször csak a köszönés a közös kommunikációnk. Bár ritka de hallottam ennek az ellentétes kifejletét is. Próbáld kideríteni ő hogyan érez, ha hasonlóan akkor mérlegelj hogy működni fog-e dolog és tégy belátásod szerint. 19/F
2014. nov. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszd:) sokat segitettel:*
2014. nov. 9. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!