Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk tieteket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tieteket zavarna ha a lány szôrös egyes helyeken? Hol igen, hol nem?

Figyelt kérdés
Én csak a hónaljamon, és idônként khm középen borotválom és a lábam alsó, szôrösebb részét szoktam nyáron, illetve a hasamat fogom még leszôrteleníteni, h ritkább legyen, középen a csík. A karomon ott hagyom, elég fehér a bôröm, de vannak fehérebbek, világosbarna a szôröm, de tele vagyok anyajegyekkel meg szeplôkkel, szóval nem vészes szerintem, kiskutya hatása van :D csak mert a gyanta nem megy nálam és nem akarom hogy szúrjon.

2018. ápr. 26. 11:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

AHH uristenkem de utálom ezt a telefont az internettel egyetemben, rosszabb mint a szôrszálak. Még hány féle képpen fog elveszni a válaszom. JÓ akkor nem mondok semmit, de köszi a válaszokat, mentek a zöldek:)

najo szóval h amúgyis, fiúk sokkal szôrösebbek általában, a különbség meglátszik, majd próbálok olyat keresni akit nem zavar:D meg magamért h ne legyen kényelmetlen, igen a hasam, lábam, hónaljam mindenképp csupasz lesz, meg nekem is a mellbimbó köre körülieket kell eltávolítgatni ha eljönne az idô..

Élet

2018. ápr. 26. 13:01
 12/18 A kérdező kommentje:
Nyilván a csajok megtesznek dolgokat h ne legyen ciki, kényelmetlen, és élvezetes legyen minden,aki olyan mint amit utolsónak írtatok, az sokat elárulna a személyiségérôl..:D
2018. ápr. 26. 13:04
 13/18 A kérdező kommentje:
Ja az utsót törölték:D
2018. ápr. 26. 16:50
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

10:


A valóságban 10-ből 9 ember úgy működik, hogy fejet hajt a másik igényei előtt és úgy borotválja magát onnantól kezdve, ahogy azt a másik kéri, szeretné. (ha már amúgy is alapból nem így csinálta volna)

2018. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

17:02

Nem neked szólt a válasz csak azóta már párat toroltek.

2018. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez az egész borotválkozósdi egy kényszer a nők részéről. Abba nevelték bele őket, hogy muszáj borotválkozniuk. Részben a férfiak is hibásak ebben, akik konkrétan már el is várják tőlük. De a nőknek meg nem kéne foglalkozni olyanokkal, akik nem képesek őket úgy szeretni, ahogy megszülettek. A szőrnek megvan a maga feladata az emberi testen, és nem véletlenül születünk szőrösnek. A fanszőrzet pl meggátolja, hogy vírusok és baktériumok kerüljenek a hüvelybe vagy a húgycsőbe. Nyilván régen nagyobb szükség volt rá, mint most, mert manapság elég higiénikusan élünk, de azért még mindig szükség lenne rá szerintem. A szempillánk is egyfajta szőr, ami megvédi a szemünket a szennyeződésektől. Azt se borotváljuk le divatból. Bár van olyan, aki megteszi. A szemöldökről meg már nem is beszélek.
2018. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Jah, szőr nélkül olyan creepy:D Régi barátnőmnek kiestek spiráltól a szempillái, hát nem tudom elképzelni azt a divatot.
2018. ápr. 27. 22:11
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, szőrösebb típus. Volt barátom akit ez kifejezetten izgatott és kérte, h ne szedjem, de az ellenkezője is volt,akit szinte irritált a szőr. A mostani barátomat nem érdekli, számára semleges, úgy csinálom ahogy akarom.
2018. máj. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!