Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretek bulizni, akkor milyen helyeken/formában tudnék lányokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés
23 vagyok, szűz és eddigi életem során gyakorlatilag sehova nem jártam (kivéve jogosítványszerzés és diákmunka). A legtartósabb emberekkel történő kapcsolattartásom az egyetemen történik, de ott is csak néhány ismerős fiú csoporttársammal váltok szót. Szóval csajokkal abszolút nem vagyok érintkezésben semmilyen téren sem. Tehát azt hiszem első körben el kellene kezdenem lányokkal ismerkedni szimplán beszélgetés céljából, aztán hátha nagyobb önbizalmam lenne és lenne valami komolyabb dolog is belőle. Gondolom a csajozás/ismerkedés 98%-ban a szórakozóhelyeken/fesztiválokon stb. helyeken történik csak sajnos az én alkatom és az abból eredő önbizalomhiányom nagyon nem illene bele ebbe a szubkultúrába így az egyéb ismerkedési lehetőségeknek azt a 2%-át szeretném megtalálni, ahol lányokkal kerülhetnék valamilyen kapcsolatba. Mit tudnátok nekem javasolni? Pls, normális válaszokat adjatok!

2017. júl. 22. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt es velem pl :)
2017. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beszélgetni velem is lehet :)) ha pesti vagy, össze is futhatunk :)

23N

2017. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Járj olyan helyekre, ami érdekel. Pl. kiállítás, könyvtár, strand, uszoda, sportolj valahol, ahol sokan megfordulnak, járj nyelvi klubokba, stb.
2017. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi-mi-miii? Amikor meg én írtam ki ugyanilyen kérdést, senki nem akart velem ismerkedni. :( Mondjuk én nem csak barátkozni akarok.
2017. júl. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor én próbáltam kiírni 28/F-ként ilyen kérdést, csak trollok jöttek és lenéző kommentek. Ugyanígy jóhiszeműen tanácsot és segítséget kértem, de csak belém lett rúgva. Akik meg próbáltak rámírni, egyszercsak minden ok nélkül eltűntek, meg se mondták, hogy mi bajuk volt velem.


Teljesen más vagyok, mint bárki, fogalmam sincs, hogy miként zajlik a barátkozás, csak azt, hogy szükségem van arra, hogy szeretve legyek és ne legyek magányos.


A kérdést illetően talán alapítványok tudnak segíteni, mert a neurotipikus világ nemigen fogad be autistákat.


A Te esetedben pedig egyedül a netes megoldás a nyerő. Ez például kiváló megoldás lehetett esetedben, de fogalmam sincs, hogy csináltad, hogy szívesen írtak kommentet. Bevallom őszintén irigyellek.

2017. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6: "Ez például kiváló megoldás lehetett esetedben, de fogalmam sincs, hogy csináltad, hogy szívesen írtak kommentet. Bevallom őszintén irigyellek."


Ne irigyelj, az első 2 kommentelővel váltottam pár röpke mondatot, de amúgy semmi értelme nem volt. A neten ugyanúgy nehéz ismerkedni, ha nem jó a dumád, nem vagy érdekes és nem vagy kivételesen helyes (mint pl. én). Azokat meg főleg nem értem, akik itt a gyk-n ismerkedtek össze és kapcsolatban vannak, mert én legtöbbször csak pár mondatig jutok, utána mindenki felszívódik. Hogy a fenébe csinálják...?

A társkereső oldalakon meg még annyi esélyem se lenne, mint a való életben. Ezért is lettem volna kíváncsi arra, hogy milyen helyeken tudnék introvertált csajokkal beszélgetni.

2017. aug. 14. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!