Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-30 közötti lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti lányok! Nektek az pozitívum egy pasiban, ha szereti a romantikus filmeket, könyveket, sorozatokat, mert ilyen a személyisége?

Figyelt kérdés
Hogyan vélekedtek erről, mi a véleményeket . Jah és a kort ne felejtsétek !

2018. ápr. 27. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

Volt már ez a kérdés.


Nem, a lányok nem vonzódnak a nagyon kedves fiúkhoz.


Itt úgyis azzal fognak etetni, hogy igen, de a valóságban nem. Számtalan romantikus pasi éli szüzen, csak nélkül az életét, egy részüket itt az oldalon is megtalálod.


Szóval legyél határozott, akkor fognak vonzódni hozzád a lányok. Ha MELLETTE még romantikus is vagy az úgy jó. De CSAK romantikusan a bukás garantált.


29/F

2018. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
*csaj nélkül
2018. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a valóságban is pozitívumként élem meg, ha egy férfi romantikus.


21L

2018. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Hidegen hagy a romantika.

28/N

2018. ápr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha jol nez ki,nem baj.

35/ N

2018. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel én is ilyen romantikus lélek vagyok így számomra ez pozitívum. Viszont vannak olyan nők, aki egyáltalán nem romantikusak, náluk nyilván ez nem pozitívum.
2018. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez inkább a mértékén múlik és abban, hogy ez konkrétan hogyan és miben nyilvánul meg.

Azt alapvetően szeretem, ha valaki érzelmesebb és őszintén felvállalja az érzéseit, illetve képes őket megélni, kimutatni. Ez nekem nagyon fontos és az a halálom, ha valaki játsza az agyát, hogy ő egy szikla szilárd kemény macsó és magába fojtja a dolgokat, mert "ilyenekről nem lehet beszélni", "egy férfi legyen férfi", "ez bzis", "mindenki rendezze le magában" stb. Valamint igénylem a törődést, az odafigyelést, a kedvességet és szeretetet, én úgy gondolom, hogy ezeknek kölcsönösen meg kell lenniük egy kapcsolatban. Ugyanakkor szerintem kell egy határ, legalábbis nálam van... Nagyon jó érzés összebújni és megszeretgetni egymást, szeretem az őszinte és mélyebb beszélgetéseket és nagyon jóleső, kedves gesztus egy vacsora/közös fürdő/séta/virágcsokor vagy bármilyen kis meglepetés, de ezeknek megvan a maga helye, ideje, alkalma és nem gondolnám, hogy túlzásba kellene vinni. Egyrészt azért nem, mert úgy "elértéktelenedhet", másrészt pedig szerintem ez sokszor már túl sok és inkább kellemetlen, túlzó, túl "nyálas" és úgy már nem esik jól, szinte "fojtogat". Legalábbis én így érzek ezzel kapcsolatban.


Ezt csak azért írtam le, mert gondolom, hogy a kérdés sem kizárólag a filmekre stb. vonatkozik, hanem akkor már van valamilyen hatása a kapcsolatra. Vagy nem? Mármint, önmagában az, hogy szereti a romantikus filmeket, könyveket...Jó, akkor nézze/olvassa, az ő dolga. Én nem kifejezetten szeretem, bár ez is inkább azon múlik, hogy még a szép, érzelmes, érdekes, elgondolkodtató .és ízléses kategória vagy olyan, mintha rámzúdulna 20 liter könny és nyál...Én valahogyan nem bírom az ilyesmit.

2018. ápr. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha sok pénzed van igen
2018. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha egy férfi romantikus, figyelmes, kedveskedünk egymásnak, bár a túlzott csöpögősség nekem sok. Én nem szeretem a romantikus könyveket, meg filmeket.

23/L

2018. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaz csak 19 vagyok, de ha nem gond válaszolok.

Nekem nem jön be, ha egy pasi szereti az ilyeneket, de nem azért mert túl nyálasnak/érzékenynek gondolnám ezek miatt, hanem azért mert egyszerűen engem sem vonzanak a romantikus dolgok.

2018. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!