Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha 2 ember sokáig együtt van, szakitanak valami miatt akkor jönnek rá, hogy milyen fontosak egymásnak?

Figyelt kérdés
..amig együtt vannak addig meg nem tudják értékelni egymást? ez miért van?
2010. okt. 20. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
mert az emberi faj elég hülye.
2010. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem csak "elég hülye" hanem tök hülye

nem tudja még ő sem mi kell neki

2010. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, exem visszakönyörögné magát:D de már nem..nem kell hogy mégegyszer ilyesmit csináljon..és te se hagyd a büszkeségednek nem tesz jót
2010. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszokat..
2010. okt. 21. 16:40
 5/6 A kérdező kommentje:
kibékültem vele amugy, de remélem megváltozik...bár erre nem sok remény van.
2010. okt. 21. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

3 válasz, mindhárom sztereotíp és/vagy sötét.


HIÁNY. Ezt így hívják. Attól, hogy a "fontos" és az "értékelni" szavakat használtad, magáról a párkapcsolatotokról semmit nem tudunk, így viszont hülyének nevezni mindenkit aki szakít, majd hiányt érez... vaskos általánosítás, és mint ilyen gyépés válaszolóra vall.


Ezernyi oka lehet egy szakításnak. Még a leghitványabb/legpocsékabb partnert is hiányolod ha több éves hosszú párkapcsolatnak vetsz véget.

2010. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!