Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megsértődnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek, ha a párotok azzal viccelődne, hogy azért nem szinkronizálná hivatalosan Son Gokut, ha felkérnék, hogy nektek rossz legyen?

Figyelt kérdés

Szerintem elég nagy bunkoság. Kb. Ahhoz hasonlatos, amikor azt mondják, hogy ha nyernének a lottón, azért sem vennének nektek Ferrarit.


Értem én, hogy csak vicc, de akkor is...



#csaj #szinkron #Goku #mérges farkasok
2018. ápr. 30. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem animék csak eredeti nyelven élvezhetőek. Imádom a temperamentumos japán hablatyolást benne amit egyetlen szinkron sem képes visszaadni. :)
2018. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Engem pl nem érdekel Son Goku, és el nem tudom képzelni, hogy miért lenne bárkinek is rosszabb attól, ha a párja nem szinkronizálja...???"


Ez kb. olyan, mintha a pár nem akarná megfőzni a kedvenc ételt. Nem értesz te semmit.

2018. ápr. 30. 13:54
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, te mit szívsz? Nekem is adjál már belőle.....
2018. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Csak azt nem értem, hogy ezt az rettenetes problémát miért nem olvashatja el egy 18 éven aluli...
2018. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!