Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem nem szeret a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem szeret a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyuk együtt az elején minden jól ment de már semmi nem az igazi.. ha én nem keresem telefonon őt nem is érdeklem. El tellnek úgy napok hogy semmit nem tudunk egymásról.. van olyan is hogy 2 hétig nem találkoztunk mert ő lusta volt rám időt szánni . Nekem ez fáj mert én nagyon szeretem de ő meg le se szar .

Én mindig mindent megteszek hogy neki jó legyen ő meg ennyire nem képes hogy felhívjon .. úgy érzem jobbat érdemlek . Nem vagyok már melette boldog. Mindig ígéri hogy változik de sehol semmi . Olyan valakire van szügségem aki ki is mutatja szeretetét és boldog vagyok mellette. Belefáradtam az egészbe . Szerintetek mit tegyek? Lehet még ez jó kapcsolat vagy engedjem el hiába szeretem?



2018. ápr. 23. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már nem kapcsolat.
2018. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pálinkát
2018. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írj neki, hogy szakítasz vele ezért, meg ezért. Ha ír és vissza akar kapni, akkor mondd, hogy oké, amennyiben ezt és ezt megteszi, hogy te is jól érezd magad a kapcsolatban, mert emiatt szakítottál. Ígértesd meg vele, mondd, hogy figyeled és nincs több dobása. Ha bele megy, akkor légy vele normális és figyeld, ő is az-e. Kisebb megingásnál emlékeztesd, nagyobbnál meg légy következetes és fejezd be vele úgy, hogy nincs második dobás. Ha jól alakul, akkor lazíthatsz valamennyit, de annyit ne, hogy ne legyen már jó. Aztán fokozatosan megjavul, ha beleteszitek mindketten a munkát.

31/f

2018. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Olyan valakire van szügségem aki ki is mutatja szeretetét.."


Kimutatni csak olyasmit tudunk ami van.


Sajnos olykor megtörténik, hogy a kezdeti vonzódás után a szeretet egyoldalúvá válik, nem tud mindenki mindenkivel kölcsönösen szerelembe esni.


Ez a kapcsolat nem valószínű, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeid.

2018. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakits vele .Nektek jobb külön .
2018. ápr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!