Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti is megsértődnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti is megsértődnétek ezen? Annyira rossz vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát, ti külföldön lennétek,és chateltek, webkameráztok a barátnőtökkel. Aztán észrevennétek, hogy valaki másnak is ír, nem csak nektek. Rákérdeztek,és elmondja, hogy egy lány írt rá, hogy megbeszéljék a barátnőjük szülinapját, de 2 perc és letudják, aztán nem fog írni senki másnak. De erre ti kiléptek idegesen, mert nem csak nektek írt a lány.....

Konkrétan ez történt, és most úgy állunk, hogy nem szól hozzám a barátom e miatt. Mit csináljak? Nemkellett volna mással foglalkozzam?


2013. szept. 4. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószinüleg nagyon hiányoztál neki és alig várta hogy végre beszélni tudjatok erre te nem figyelsz rá össze vissza irogatsz beszélsz mással , valljuk be nem egy kellemes érzés mintha nem is érdekelne kb. Ne mindenki sértödik meg ezen de biztos nem esett jol neki majd megbékül avagy potoljátok be a beszélgetést mihamarabb
2013. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de azért leírom a véleményem, szerintem kicsit hisztis volt a barátod.
2013. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen én beleőrülnék, ha olyan barátnőm lenne, aki ennyire korlátoz a szabadságomban, úgyhogy én sem szívesen tenném. Szerintem hisztis pi*csa a barátod.
2013. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Megírtam neki őszintén, hogy ki írt rám, milyen indokkal, és hogy nem kell 2 perc vége is lesz. De erre már kikapcsolta:(
2013. szept. 4. 11:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Huhh..eddigi tapasztalataim szerint a csajok szokták bevágni a durcát ilyesmin. Pasiaggyal semmi gond nem volt a viselkedéseddel.
2013. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Am meg mikor ő válaszolt egy barátjának, egy szót sem szóltam.

De akkor most mi legyen? Keressem,és béküljünk ki, vagy várjak rá?Mert ő azóta nem írt.

2013. szept. 4. 11:35
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem keresd te,ebből látja,hogy fontos vagy neki
2013. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha a kapcsolatotok alatt végig elnézést akarsz kérni az ő bal*aszságaiért, akkor hívd. Ha nem akkor várjál, míg helyrezökken. Fura ürge.
2013. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem majd megnyugszik.
2013. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor várok. Kíváncsi vagyok mikor gondolja meg magát.
2013. szept. 4. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!