Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy boldoguljon egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy boldoguljon egy fiatal életerős férfi egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Üdvözlöm az olvasómat! Ez az első kérdésem itten!

Muszáj megtörni a csendet, mert úgy érzem, hogy teljesen el kell mesélnem a lelkem poklát. Megpróbálom röviden.


Szóval szerelmes lettem, ezzel nincs is semmi gond.

Az odavezető hosszú út viszont megannyi buktatót tartogatott.


Elvégre eljutottam újra arra a szintre, hogy valakit be tudtam engedni a lelki világomba.

Előtte azért ért egypár trauma... pedofilok spéciztek ki, a gimis barátnőm pedig igyekezett meggyőzni arról, hogy mentális beteg vagyok. Illetve megcsalt, pedig vibrátort is vettem neki, mert sok szexuális energiája volt, nekem pedig dolgoznom kellett hogy el tudjam kezdeni az egyetemet.


Bár érzelmileg úgy álltam mint Kurt Cobain a fegyverboltban, sikerült felvételiznem. Szerettem a sulit, dolgoztam is, a kollégiumban pedig megtanultam barátkozni. Azonban jött az első krach ismét, ugyanis apukám elvesztette a munkahelyét, és nehéz volt elhelyezkednie, így hát passzíváltattam magam, és dolgozni kezdtem. Szerettem azt is, és suli helyett összekapartam egy basic szintire is, és tökre éltem legalább azt, annak ellenére hogy nem tudok előrébb lépni az életben.


És rá másfél évre jött az, mikor már mindenki egyenesben érezte magát (lévén apukám külföldre került), hogy most má rendbejön az élet!


Gondoltam én is, de két hónap után apukámat elvitte egy szívroham, és hát elég jól elzártam magam a külvilágtól...

Azóta van két munkám feketén, szarérhugyért robotolok persze, és ez ki tudja meddig tart, mert sajnos még emmigrálni is nehéz most..


Viszont minden egyes pillanatban ott volt ez a lány, aki... tudott nekem segíteni lelkileg.

Nélküle talán elkap egy negatív hullám, hogy azt mondjam "Csá világ, szép voltál, csak kegyetlen"


És egyszercsak azt vettem észre, hogy ragyogok ha vele vagyok, és bárcsak vele is lehetnék.


De sajnos ő más mellett ragyog már jó ideje. Akkor éreztem, hogy a szívem szúr. Mindenért, amit az elmúlt években átéltem. Eddig sikerült előre tekinteni, de most nem megy.


Akkor még úgy éreztem van remény. Most nem tudom mi a remény. Nem tudom, hogy miért pont amiatt kell ilyeneket átéreznem, mert valakibe beleszeretek...


Amúgy nem csajoznék be szívesen. Egy az, hogy elég nehéz elvárni most tőlem az érzelmi stabilitást. De ez egy dolog, ha képes lennék egy ideális barátnőt szerezni. Aki végre nem plátói.


Viszont ilyenkor visszahúz az, hogy általában még az is gondos anyagi stratégiázásnak köszönhető, hogy elnyaljak egy gombóc fagyit. Nem hogy kivitelezzek egy normális randit..


Sajnálom, ha valakit lehoztam volna az életről, csak valamit muszáj volt végre kinyögnöm.


Ki tudja, ha talán válasz is érkezik, tök fazsán leszek.


Üdv! Köszi, hogy elolvastad ezt a förtelmet.



2018. ápr. 30. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Hány éves vagy?

A szerelem hozta ki beloled a letargiat?

2018. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szervusz! Hát még magam se tudom, hogy mi folyik itt igazából...

22 éves vagyok amúgy.

2018. ápr. 30. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Na akkor elmondom a szituaciot!Anyira ne sajnaltasd magad , amiket olvastam kozel nincs a pokolhoz .fiatal vagy meg es meg rengeteg fajdalom lesz az eletedben ahogy mindenki masnak is.A munkadat megtudod valtoztani, kepezd magad es legyen celod az eletben amit el akarsz erni.Talalj rendes baratokat akik tamgatnak es szeresd a csalad tagjaidat!Biztos nem lesz konyu nem is azt mondom!Neha hagyd hatra az erzelmeidet mert csak bele betegetsz.Felejzsd el a lany akit eleted szerelmenek hittel, ha nem hiszed hogy kepes vagy ra akk jo hirem van mert en is eltudtam engedni es ha vissza gondolok hogy egyaltalan miert is szerettem , nos vissza mennek az idobe es jol pofan rugnam magam .Talalj egy peldakepet akire felnezel vagy hasonliani akarsz es talan erot is ad olyan helyzetekben amire nem tudod a megoldast!Ne legyel egyire dramai az elet nem errol szol.Elj ahogy szeretnel ez a te eleted ha akarod akkor semmi es senki nem fog tudn megallitani!
2018. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
figyi, érthető, hogy most nehèz életszakaszban vagy, mindig vannak hullámvölgyek, te most pont egy ilyen alján vagy. a lehető legrosszabb, ha sajnáltatod magad, dagonyázol az önsaj álatban...hidd el, fogod még sokkal jobban érezni magad, viszont ahhoz tovább kell menni, nem egy letargiába burkolózni. az meg, hogy nem jött össze a lánnyal.. a legileghétköznapibb eset a szerelmi csalódás. nem kell erőltetni a csajozást, de hidd el, leszel még szerelmes, és lesz viszonzott is :) fel a fejjel! (az egyetemet pedig folytasd akár munka mellett)
2018. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!