Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok, hogyan viszonyulnak a határon túli lányok a Magyar pasikhoz?

Figyelt kérdés
t46z46z64z6z

#34rt
2013. aug. 16. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Általában így


"Ungárisse svájhund!!! Arbeit macht frei du bist widerlich, legale Einwanderer! SVÁJNHUND!!!"

2013. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jófejnek tartják őket. Konkrétan milyen határontúliakra gondolsz? Milyen országokból?
2013. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Románia, Ukrajna térségében.
2013. aug. 16. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Románia? Na az még jobb...


"Maghiar mirositor! Tu vierme! Nemernicule! Takaroggyá romániábó! Itten am înțeles ce am făcut înainte? Suge gay maghiară!"


Ukrajna meg


"Ми збираємося, щоб убити мене, перш ніж сонце йде вниз. Підготуйте невелике угорське смерть!"

2013. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerek romániai magyarokat, semmi bajom velük, de az előttem válaszoló valószínűleg a székelyektől hallotta ezt legtöbbször. A partiumiak pont a határ mellől nem ilyen parasztok.
2013. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Romániai vagyok,és ha érdekel egy pasi,akkor nem hátrány ha magyarországi,de nem is előny. Sosem járnék vele csak azért ,mert odavalósi de nem is dobnám miatta. Tehát úgy viszonyulok hozzájuk,mint bármely más férfihoz.25/N
2013. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Vagyis ha szép akkor mindegy melyikből jött, ha ronda akkor ideális kifogás, hogy "de hát te másik országban laktál"

2013. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!