Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10 nap után hazahozni/bemutatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 nap után hazahozni/bemutatni?

Figyelt kérdés

Nem régiben lett egy kapcsolatom,- nem mondom azt hogy nem látom lehetőségét annak hogy komolyra fordulhat a dolog, de még jelen pillanatban elég frissnek tartom.

Összeségében minden stimmel, és megvan köztünk az egyhang.


Jelenleg rengeteg problémával kellett szembe néznem nekem és a családomnak. (lakás, bank stb.) Fent állt az esélye annak hogy elkell innen költöznünk. Lényegében megoldódott de rengeteg még a papírmunka.

Nos a párom azt szeretné hazahozzam , de én szívesebben megvárnám hogy ezek a dolgok elrendeződjenek.


Többek közt azért sem sürgetem ezt mert komoly dolgokról van szó, másfelől meg ismeri őket és nem is tagadom le. Régebbről tudják ki kicsoda és baráti viszony van köztük, szoktak beszélgetni eseményeken. Én is ismerem a családját. Szinte napi szinten velük vagyok a munkámból kifolyólag. Nagyjából 2-szer voltam náluk de akkor még alig ismertük egymást és munka miatt mentem.


Mellesleg, engem kicsit nyomaszt az hogy közel sincs olyan állapotban a mi házunk mint az ő 'palotájuk'. Ezt nem mondtam a páromnak de aggaszt. Tudom, nem szégyen a szegénység csak ilyenkor okoz kis kellemetlenség érzetet.

Nagyon problémázhat azon ha egyenlőre még nem hoznám haza?


2018. máj. 4. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt az elaő próba: tudtok-e őszinték lenni egymással (pl nem hiszem, hogy azt elmondtad neki, hogy amiatt nem akarod hazavinni, mert még nem áll úgy a házatok), és ő képes-e türelmet és megértést mutatni. Hajrá.
2018. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azon jobban, mint azon, hogy ti nem palotába laktok... ha szerelmes beléd akkor pont lesz@rja...
2018. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!