Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez meddig fog tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

18 éves koromban megismerkedtem egy lánnyal. Ő volt az első nő az életemben. 7hónap után, eltávolodtunk egymástól és bekövetkezett a vég...

Ennek már lassan 5 éve és minden nap eszembe jut, gondolok arra a lányra.

Ez normális dolog?

Egyszerüen nem rudok tovább lépni, megrekedtem a nyomorban...

Az intáját nézegetve még jobban elmegy az élet kedvem. Valaki mást ölelget...

Nem is tudom, életem végéig ez lesz?

Mert akkor inkább feladom...



2018. máj. 4. 23:47
1 2
 1/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
89%
Neked is azt javaslom, mint mindenki másnak: vegyél be egy Algopyrint.
2018. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teljesen elvagyok keseredve. Most is könnyezek. Valami nem oké velem
2018. máj. 4. 23:52
 3/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
89%
Akkor viszont félrenyelhetted az Algopyrint. :\
2018. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. lépés:

hagyd a p*csába a szociális médiát! Facebookon ne jelöld be vagy unfollow-ozd, sőt Instán se nézegesd. Ha nagyon nem megy tiltsd le ezt a két webhelyet (googliban megtalálod, hogy kell).

2. lépés:

Menj ki a világba és ismerkedj. Nem kell beleszeretni senkibe. Csak beszélgess emberekkel, ismerj meg új, sztorikat, új arcokat, új lányokat.

3. lépés:

Várj!

2018. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elsőre mindeni emlékszik szerintem és egy kicsit mindig is hiányozni fog, de ezen túl kell lépni...saját magaddal cseszel csak ki, miért akarsz önmagad ellensége lenni? Töröld mindenhonnan ha az kell, ismerkedj meg másokkal, mozdulj ki ebből a dagonyából.
2018. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az Algopyrin mellékhatásai pontosan mik is?
2018. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz mindig ez. De az is beteges, hogy még mindig ez van, mikor még szaros 1 évig sem húztátok. Múlékony gyerekszerelem, ami intenzív, de múlandó. Szerintem tudod te, mit kéne kezdened az életeddel, csak nem veszed át az uralmat magad felett.
2018. máj. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az az eltávolodás földrajzi vagy lelki értelemben volt?
2018. máj. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem arról szól, hogy azután a lány után vágyódsz akivel egy évig se voltatok együtt és ennek már ráadásul öt éve.

Bevallom a gyermekkori pár hónapos szerelmeimre egy évig se gondoltam. Ő se rád.


Inkább csak magányos vagy, nem találtad még meg az igazit és belé kapaszkodsz akit jó formán már nem is ismersz annyit változhatott.


Kezdj el ismerkedni.

2018. máj. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 évet elpazarolni erre az életedből...hát nem vagy százas, az biztos.
2018. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!