Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy srácnak, hogy szeretem? Már nem bírom magamba tartani, kezd felemészteni ez az egész. Mit mondjak neki és hogyan?

Figyelt kérdés
Elég nyuszi vagyok bevallai, mert úgy érzem nem jönnék be neki. Furcsa személyisége van, nem tudom eldönteni mit akar és elég gyáva vagyok ahhoz, hogy rákérdezzek. Vélemény?

2017. szept. 23. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nem fog kiderülni.
2017. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mond csak ki, ami jön, majd kiderül legény-e a gáton.
2017. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Hosszú távon jobb, ha most kiderül a dolog, mintha évekig azon vívódnál, hogy "Vajon összejöhettünk-e volna?"


Persze nem kell ajtóstól rontani a házba (ne ugorj a nyakába azzal, hogy "SZERESS!!!" :D De terelheted arra a beszélgetést, hogy milyen jól érzed magad vele, mennyire különleges a kapcsolatotok, majd ha jól reagál, rátérhetsz arra, hogy többet érzel iránta, mint barátságot.

2017. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Akkor maradj gyáva, hátha valaki a későbbiekben lecsap rá.

Bátraké a szerencse, tudom közhely, de igaz.


Hogyan mondjad el neki? Nyisd ki a szádat és kezdj el vele kommunikálni erről.

2017. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindketten csak a másikra vártok, akkor sosem fog kiderülni semmi, főleg ha te sem adsz neki visszajelzéseket, így meg lehet, hogy ő is azt gondolja, hogy nincs esélye nálad. Nem kell lerohanni, de ha nem mered nyíltan elmondani, akkor írd körül, amit érzel. Ha intelligens, akkor is fogjátok tudni kezelni az ügyet, ha esetleg nem akar tőled semmit.
2017. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el neki egyenes és és nyíltan. A legrosszabb ami történhet, hogy ő nem szeret viszont, csak barátként tekint rád. Akkor lehalászásáért tudni fogod, hogy nem érdemes rá tovább pazarolni az idődet.
2017. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy furcsa személyisége van? Hány évesek vagytok? Tuti szerelem, nem fellángolás? Szeretik keverni. Amúgy, kérdezz rá. Máshogy nem fogod megtudni.
2017. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát ha ilyen sunyi nyuszi vagy, akkor valamilyen géppel írt titkos üzenetet hagynék neki valahol, olyasmi helyen ahol biztos,hogy megtalálja. pl. a kabátzsebében, táskájában stb.

Valami találó, vicces ugyanakkor érzelmes szöveget írnék rá neki, amiből egyszer kikövetkeztethetné hogy te vagy az a személy aki epekedik utána :D

Mondjuk ez, ha olyan helyen történik vele, ahol max 10-en vannak, nem valami nyílt nagy helyen, akkor nem lesz nehéz rájönnie,hogy te vagy az a titkos hódoló:D

Viszont, ha a vonaton, vagy a moziban,órán stb. valamilyen nagy rendezvényen történik vele,akkor nehéz lesz rájönnie...

,vagy esetleg álnéven írsz neki a neten, akkor meg lehet hogy egy hülye zaklatónak fog tartani:D

Mondd el neki dalban, kérj neki pl. egy számot a rádióban! :D

De ki az ég hallgat mostanság rádiót a fiatalok közül...? Lehet ez se túl jó ötlet.

Nem tudom milyen kapcsolatban vagy vele, ha személyesen szoktatok beszélgetni, akkor utalgathatsz is rá, viccesen is tálalhatod neki (ha nem megy nyíltan), hiszen minden viccnek a fele igaz... mosolyogj és figyelgesd gyakran.Kedves és törődő legyél vele,viszont ha nem nyílik meg és közeledik feléd ezek után sem, hanem elzárkózik teljesen,még egy pici szikra sem gyullad ki a szemében, akkor felesleges bármit is csinálnod, a fejed tetejére is álhatsz, akkor se fogsz neki kellenni.


Egyébként a srác is kimutathatná konkétan hogy most hányadán is tart veled. Gondolom ha egyértelműen elutasított volna te nem reménykednél többet. Hát nem irigylem a helyzeted.

2017. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, jól esnek a bíztató válaszok, igyekszem elmondani neki :)
2017. szept. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!