Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerülhetnék ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék ki ebből a pechszériából? Már nem tudom, sírjak vagy nevessek?

Figyelt kérdés

30-on felüli nő vagyok és szerelemben soha nem volt szerencsém, ez tény.


Leírok néhány esetet:


1, a nagy szerelem, akinek én csak viszonyra kellettem, (szóval, csak nekem nagy szerelem), évek óta fáj...ez az igazi szerelem felé; őszinte, tiszta, minden érdektől mentes, amikor csak ő kellett volna...


2, én voltam neki a "nagy szerelem", kedves és aranyos volt, de nem éreztem iránta; csak barátságot, megmondtam neki, nem akartam átverni...megszakadt a baráti kapcsolat, mert neki így könnyebb volt, megértettem


3, kezdett érdekelni, én is őt, de neki csak szex kellett volna, nekem ez nem ment, én komoly kapcsolatot szerettem volna - legalább próbáljuk meg...nem egyből a közepére...az volt az utolsó csepp, amikor elővette a nemi szervét, hogy "segítsek rajta", mivel nem; ezért megsértődött, oké...


4, egy kapcsolat, ahol elvoltunk, szerelemről szó sem volt, de úgy voltam vele, hátha "megjön", jó ember ő, csak vannak rigolyái, és a mindenbe bele szóló anyja (hiába élt külön), amikor odaköltöztem ezek a rigolyák jobban előtérbe kerültek, már nem bírtam napi szinten és amikor szerette volna, hogy az anyja is jöjjön velünk nyaralni, úgy gondoltam; ebből elég lesz



5, nagyon tetszett, én is neki, aztán kiderült; nős


6, kolléga; aki igazán férfias, nagyon bejön, de nős


7, gondoltam végre szerencsém lesz; kedves, határozott, van humora, jól néz ki....néhány randi után elmentem hozzá; este ott feküdtem mellette egy hálóingben; ő hozzám sem ért, tévézett majd elaludt, később elmondta, hogy neki gondjai vannak ezen a téren ( ami oké, de mi a fenéért hívott el magához...)


Már kezdek lemondani egy normális kapcsolatról, mert már elegem van...van még hozzám hasonló "pechszériás"?


2018. máj. 6. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Volt már olyan veled, hogy vettél egy új kocsit vagy ruhát, amilyet eddig ritkán láttál és amikor jártál benne/vele, akkor folyton az a kocsi/ruha jött veled szembe ? Van ez így a csalódással is olykor. Lehet azért van pechsorozatod, mert azzal vagy elfoglalva. Biztos történt jó is veled.

31/f

2018. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok a kettes fajta, atomidealista verzióban (INFP). Milliószoros FZ, de nem baj, nem sírok miatta, már megszoktam rég, legalább van pár tényleg mély barátságom nőkkel is ami azért ritkaság! :)


Tényleg pech, sajnálom. És még az sem mondható el rólad, hogy nem próbálkoztál volna...

Sajnálom tényleg, többet nem tudok csak max. drukkolni, hogy végre megtaláld az "igazit" ^_^

2018. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen hozzámentem az általad említett 2. számú pasihoz. Lett két szép gyermekünk, apának kiváló, de szerelem részemről sosem volt. Elváltunk tizenakárhány év után. De nem bántam meg, még most is keresgethetnék, de akkor nem lenne két szép gyermekem. Jó volt így. Bocsi, de a helyzeteden nem tudok segíteni, de ne add fel, keresgélj türelemmel.
2018. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs szerencsém ilyen téren. Szerintem a gondolkodásunkon kell változtatni. Hinni kell abban, hogy majd jön olyan, akinek jönnie kell! Megingathatatlan hittel. Hidd el, hogy már megvan az amit kértél és élvezd az érzést!
2018. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ennyi idő után már tényleg el vagyok ezzel foglalva, hogy mi a fenéért van ez. A családomat szeretem, vannak barátaim, a kollégáimmal is jól kijövök nagyjából, az egészségem is nagyjából rendben van; de a szerelem...az nem.


Ja, viszonzott szerelem, az nem volt az életemben. Kalandot találhatnék, mint mindenki, de az nem az én stílusom...

2018. máj. 6. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan dolgok vannak, hogy vagy nem találok olyan nőt aki szimpatikus lenne annyira hogy kezdeményezek, vagy foglalt, vagy ő maga sem tudja mit akar, vagy nem tudja elfogadni hogy nekem már van két kisgyerekem, vagy volt hogy minden stimmelt szinte de a távolságra hivatkozva kihátrált...

Baromi nehéz megtalálni azt aki pont passzol hozzánk.... Lassan én is elfogadom hogy ennyi! Volt egy elfuserált házasságom, két szép gyerekem van, ezzel kell beérnem.

2018. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!