Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol és hogyan ismerkedjek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjek meg vele? Hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?

Figyelt kérdés

Pár napja kiírtam egy kérdést. Egy orvost kerestem mert nem tudtam a nevét. Most viszont már tudom. Édesanyám szobaorvosa volt a sebészeten. Fiatal, nagyon jóképű kedves férfi. Na én megtudtam a nevét, de nincs facebookja. ( aminek amúgy örülök is, mert én sem vagyok valami facebook mániás) de a probléma az, hogy elég visszafogott, nyuszi lány vagyok. És amúgyis hol ismerkedhetnék meg vele? Csak úgy nem mehetek be a sebészetre. Tippek? Télnyleg tetszik a srác.. Picit nagyon :)

20/L



2016. febr. 19. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy napi 50 hozzád hasonló "rajongója" akad, így eléggé esélytelennek gondolom, vagy csak kalandra fogsz neki kelleni. Valami olyan módszeren törd a fejed, amivel nem égeted le magad nagyon, hogyha nem vesz komolyan. :)
2016. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát pont ezaz. Nem szeretném lejáratni magam. Én tényleg meg szeretném ismerni, mégha csak barátkozni is. Amúgy nem rajongok érte szóval nem ilyen fellángolás. Csak annyira kedves volt mindenkivel, és ez nagyon szimpatikus.
2016. febr. 19. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden fiatal orvosról ez a vélemény.Hesegesd el magadtól ezt a gondolatot,nagyon megütheted a bokád!

Ha lenne is valami véletlen (amit kétlek,mert facebookja sincs,ergo nem tudsz róla semmit) csak a szeretője lehetnél szerintem,mert valóban sokan rajonghatnak érte...(bocsi:(

2016. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném ,hogy megütnéd a bokád bármivel. Ha nem csinálsz bolondot magadból, nem ütöd meg. Írhatsz nekem privátban, én egy klinikán dolgozom, hátha tudok adni ötletet.
2016. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!