Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire akadály a gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akadály a gyerek?

Figyelt kérdés

Az mennyire befolyásol benneteket, hogyha a nőnek már van gyereke akár több is pár választás szempontjából?

Hozzá teszem nekem nincs még, csak kíváncsiságból kérdeztem.

Mivel nem egy olyat ismerek aki fiatal de ez miatt nem talál partnert, mert nem vállalja gyerekkel együtt fel őt a férfi..


2018. máj. 7. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem a felválalással van baj, de én szeretnék egy igazán "saját" családot. Nekem ez fontos, ettől független nem vetem le, vagy nézem ki az ilyen anyukákat, sőt mi több, igazán sajnálom őket.
2018. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Azért húzós a dolog, mert férfiként mindjárt két embernek kell megfelelnem, sőt, a gyereknek sokkal inkább, mert az anya a saját boldogságát alárendeli a gyerekének. Tehát ha megvan köztünk a nővel a vibrálás, de nem vagyok szimpi a gyerkőcnek, akkor "füst"(ahogy itt szokták írni). Sokkal nagyobb a nyomás és a lelki teher bennem, ha egy anyához szeretnék közel kerülni: azt is muszáj megvillantanom, milyen lennék apa(pótapa)-szerepben. Nem tudnék emiatt igazán felszabadult lenni.
2018. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát jó csak így kicsit az jön le, hogy aki fiatal korában hozott egy elhamarkodott döntést akkor ő már nem is lehet a későbbiekben boldog párkapcsolatban.

Én pl ha bele szeretnék egy férfibe el tudnám fogadni ha lenne gyereke, még akkor is ha ő nevelné.

Mert tudom, hogy az a gyerek hozzá tartozik.

Elhiszem, hogy mindenki saját családot szeretne inkább, de azt gondolom hogy egy gyereknek nem kellene akadálynak lennie..

Mondjuk az olyan nő akinek három gyerek van három apától az már érthetőbb számomra is,hogy miért kel el nehezen..

2018. máj. 7. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember elé állítanak 3 ugyanolyan szép kedves nőt tegyük fel mind egyforma külsőre mint az ikrek, de még egyiket sem ismeri.


De az egyiknek Nincs gyereke, a másiknak 1 van, a 3-nak. kettő.

Az ember az elsőt fogja választani ebben az esetben.

Ergo van választási lehetősége.


Ha viszont csak úgy jön az a nő a semmiből, és beleszeret az ember, valóban tényleg megszereti az egész nőt külsőre belsőre, egyeznek és minden tökéletes köztünk de van 1 gyerek, és ez a gyerek elfogadja ezt a férfit akkor van esélye az adott fiatal anyukának.


Egyébként egyre több és több a fiatal anyuka, ergo egyre kevesebb a független gyerektelen nő már lassacskán 25 évtől felfelé.

2018. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletben könnyű elfogadni, hogy a párodnak van már gyereke, de a gyakorlatban más szerintem. Ennek ellenére van ahol működik. Viszont nem hibáztatom azt, aki "nem kér ebből".
2018. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyire nem akadály, sőtt örülnék ha olyan nővel hozna össze a sors akinek már van gyereke. Mivel nekem is van így ő is tudja mivel jár ez, meg én is tudom. Nem lenne probléma.
2018. máj. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BarbaraBabu válasza:

Nekem van két fiam, két apától. Nem fogom taglalni, hogy miért alakult így az életem, de egy biztos: ha újra kezdhetném az életemet és választhatnék, hogy újra megszülném-e a fiaimat, a válaszom: IGEN!

Mert amint olvashatjátok: a fiúk maradtak, az "apák" mentek.

Erőt adnak, mindig, minden nap, mindenhez.

Vissza térve a kérdésre: az Én tapasztalatom az, hogy a Férfiakat nem a gyerek riasztja el, hanem a náluk erősebb Nő.

Pedig higgyétek el kedves Férfiak, hogy az erős Nő is szeretne inkább "csak" NŐ lenni!!!

Ha egy NŐ nőként élheti meg a mindennapjait egy FÉRFI mellett, akkor boldog lesz!

Ha Anya boldog, a gyerek is bolog lesz és nem fog ágálni a Férfi ellen, aki Anyát boldoggá tette.

Illetve le lehetne tagadni a gyerek(ek) létezését, de minek?!

Egyrészt tiszta szégyen lenne az Anyára nézve, másrészt azt gondolom, az első időkben be sem szabad a gyerekeket avatni Anya új kapcsolatába.

Amikor Anya megismerkedik valakivel, akkor hagy legyen már önmaga azon a randin és így a Férfi is beleláthat a Nő igazi női mivoltába és lényébe.

Én nem haragudnék meg senkire, ha a gyerek megléte miatt mondana nemet.

De azt sem tudnám elfogadni, ha Rám igent, a fiúkra pedig nemet mondana.

Ezt már 2x átéltem...többet nem...kösz!

Mindamellet Én sem utasítanék el senkit, akinek már van gyereke, mert ahogy a feljebb kommentelő is leírta: tudjuk, hogy ez mit jelent a saját életünkben.

És nem, nagyon nem egyszerű társat találni sem gyerekkel, sem anélkül.

Káosz van mindenkiben, ezt érzem.

Mert van önzőség rendesen ebben a világban.

Akinek Én kellek, de a Fiaim nem, az milyen? Önző.

Semmi gond.

Nincs miről beszélnünk.

Aki gyerekes szülővel ismerkedik, legyen tisztában az egész dologgal, hogy mivel jár stb.

Ez az Én véleményem.

2018. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!