Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek nem kizáró ok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem kizáró ok, ha a nőnek van gyereke, az alábbi mennyire lenne hátrány?

Figyelt kérdés

Tényleg CSAK azok írjanak akiknek a gyerek nem akadály, ne fussunk fölösleges köröket.

Tehát adott egy magyar nő, de a volt élettárs, akitől van a gyerek, roma. Így a gyerek félig az.

Ez a tény mennyire lehetetleníti el a nő társkeresési esélyeit?

(Ne személyeskedjen senki, ne lássunk többet bele annál, mint amit leírtam, és nem is rólam van szó.)



2017. okt. 3. 18:11
 1/9 A legrosszabb ***** válasza:
78%
Iszonyat necces helyzet. Sok férfinél alapból kiesel, ha megtudják, hogy van gyereked. Aztán a maradéknál a még létező biztosítékot is kiveri, ha kiderül, hogy cickánytól van.
2017. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem semennyire sem hátrány. Tőlem lehet koromfekete is, csak egy kisgyerek.
2017. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Mint utóbb kiderült el tudom fogadni feltételesen, de így, hogy cigó, nem hiszem, hogy lenne hozzá ingerenciám. Aztán a fene tudja...ezt most gondolom.

31/f

2017. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Úgy általánosságban beszélek, hogy általában azok a férfiak elfogadó(bb)ak más a gyerekével szemben, akiknek nincs más választásuk. Ezek tipikusan azok a férfiak, akik nem kellenek a nőknek. Így be is zárult a kör. Nőknek gyerekkel azért nehéz párt találni, mert olyan férfit akarnak maguknak, akinek van más (és egyben sokkal jobb) választása.
2017. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Ismerek olyat, aki ezt elfogadta.

Nálam viszont teljességgel kizárt lenne, hogy cigánypurdét nevelgessek.

2017. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Pontozzatok le de rasszista barmok vagytok. Neveltetéstől (is) függ, hogy mi lesz a gyerekből, nem a bőrszín fogja az ilyesmit meghatározni..
2017. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, hogy sok közös pontom lenne egy olyan nővel, akinek előttem egy cigánnyal volt komoly kapcsolata, kivéve persze, ha valamiféle hegedűművész a tag, de valószínűbbnek tartom, hogy valami putriból szabadult kigyúrt drogos barom.
2017. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7:

Igazából egyik se, egy egyszerű csóró melós gyerek, akinek egy idő után kb minden fontosabb lett, mint a családja.

A csaj egy ideig kénytelen volt tűrni (most azt nem részletezem, miért, de a kapcsolat már halott volt), aztán jött egy olyan alkalom, hogy kénytelenek voltak menni a helyükről, és eldöntötték, hogy onnantól külön.

Szeretne nyilván társat, de emiatt fél, hogy vajon lesz-e, aki így is elfogadja...

2017. okt. 3. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom , nem biztos hogy el tudnám fogadni. De ez függ a gyerek kinézetétől is és a viselkedésétől.

Ha full roma kinézet és viselkedés , hát szerintem nem bonyolódnék bele.

Tudod az emberek előítéletesek.

2017. okt. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!