Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van, aki ennyi idősen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki ennyi idősen még szűz és sosem volt barátja, barátnője?

Figyelt kérdés

sajnos nekem sosem volt, mert ronda vagyok, nem felelek meg a lányok elvárásainak, vagy nem tudom, érdekel, mások is járnak e ebben a cipőben...



ha egyszer lesz barátnőm, amit sajnos kétlek, akkor mennyire lesz ciki, hogy nem volt előtte senkim, hogy szűz vagyok, nincs exem, stb?



sajnos ott tartok, hogy talán találna jobbat, és biztos, hogy én soha nem kezdeményezném ki a szexet.



2018. máj. 8. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
mennyi idősen?
2018. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Huszonéves vagyok és nem volt barátom, de te konkrétabban mennyi idősen gondolod?
2018. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

21 f.. igaz nincs barátnőm, de gázban leszek, ha el kell neki mondanom...



ha meg ő nem szűz, azt meg nem akarom, hogy előző pasikhoz viszonyítson.

2018. máj. 8. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
22 évesen lett először normális kapcsolatom (a kéthetes tinikapcsolatot kivéve), akkor is vesztettem el a szüzességem. Ha 31 lennél már "gáz" lenne, 21 évesen egyáltalán nem az.
2018. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de jó lenne, ha már nem lenne így... persze pénzért van kiút... csak mások addig ingyen megtehetik
2018. máj. 8. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Nehogy már gázul érezd magad miatta..

Ez butaság. Én 20 voltam mikor először lett barátom és akkor csókolóztam először és akkor vesztettem el.


Nincs ebben semmi szégyellnivalo.


24N

2018. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem leszel csupán emiatt gáz. Ha valakit elbűvöl a személyiséged és megszeret akkor ez még inkább plusz is lesz számára (legalábbis ez az én esetem. Én 22 evesen jottem ossze a jelenlegi baratnommel és most 23 vagyok. Egyaltaln nem volt baj a szuzessegem szamara)
2018. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!