Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha egy férfi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi már 25 éves és szűz akkor mit tegyen hogy legyen végre barátnője és elveszítse?

Figyelt kérdés
Rólam van szó. Lassan már 26 leszek és csak én vagyok egyedül szűz a családban. A nálam sokkal fiatalabb testvéreim sem szuzek már. Eléggé zavar ez engem. Prostihoz nem szeretnék menni barátnőt szeretnék. Sok társkeresőn jártam már nagyon ritkán elofordult olyan lány aki ismerkedett velem de nem volt egy idő után közös téma. Mit csináljak most mar igy fogok meghalni??

2018. máj. 6. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

1. Fejlessz ki magadban empátiás készséget, 2. Tanuld meg a másik szemével, de elfogulatlanul látni saját magadat 3. Ebből már meg fogod tudni állapítani, hogy mi az, aminek a megváltoztatásával vonzóvá válsz a másik nem szemében.

"de nem volt egy idő után közös téma"

Ez akkor szokott bekövetkezni, ha téged a másik személyisége egyáltalán nem érdekel.

2018. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. En nem érdekeltem őt én mindent megpróbáltam de ő csak ilyen egyszavas válaszokat adott mindenre. Ha ő ilyen akkor én nem tudok mi csinálni.
2018. máj. 6. 16:08
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Azért akarsz barátnőt, hogy elveszítsd?

Miért akarod elveszíteni a barátnődet?:D

2018. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de utálom az ilyen humor zsákokat. marhára nem vagy vicces ne itt éld ki magad, föleg ne az én kérdésem alatt.
2018. máj. 6. 16:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok, nem érdekel és nem is aggódom emiatt. Dolgozz, fejleszd magad, valósítsd meg az álmaid és céljaid. Ha ezek mellett még mindig szeretnél egy barátnőt (nem szüzesség elvesztés céljából) akkor frissítsd a ruhatárad, adj magadra és legyen dumád.
2018. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Az is sokat segít, ha tájékozott vagy, főleg, ha amiatt, mert általában a világot érdekesnek találod. Így mindig lesz miről társalogni, akár pusztán a társalgás kedvéért is, nem pusztán "célzatosan" párkeresési szempontból. Ez rengeteget segít a fölösleges feszültség feloldásában, mert a nő nem érzi, hogy ő, akár kimondatlanul is, de bármire kötelezve lenne. Így aztán el tud lazulni, és esetleg egy fokkal jobban is bízik benned.
2018. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért a társkeresőket emeled ki a kérdésedben? Élő társaság? Haverokkal hülyülés? Bulik?
2018. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek haverjaim, bulizni sose jártam. Nem véletlenül mentem online társkeresökre.
2018. máj. 11. 15:58
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Bizony így fogsz meghalni.
2018. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sosem értem az ilyen kérdéseknél, hogy mire vártok pontosan. Haverokat nem tudtok szerezni, hobbijaitok se nagyon vannak a netezésen kívül (főleg nem társas jellegű), szerintetek mégis hány nő akarna ebbe a "fantasztikus" életbe társként bekapcsolódni? Ha összejönne, mi lenne a közös program, egymást nézitek otthon?
2018. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!