Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 35 éves koráig még nem volt barátnője és szűz is még valamilyen ok, okok miatt, akkor nagy eséllyel ez így is fog maradni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 06:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Így.
2017. aug. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Az ő élete, az ő döntése, ő csinálta így az életét, hogy nem lett barátnője és még szűz is maradt (pedig ugye vannak fizetős lányok, na mindegy), szóval ha nem változtat, akkor agg szűz vénember lesz belőle.

Nem kellenek a kifogások, egy életünk van, azt nem kéne elrontani.

2017. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Nagy eséllyel, ha nem változik meg.
2017. aug. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Hát 35 éves kor az már tényleg sok
2017. aug. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanannyi esélye van, hogy magányos fog maradni mint bárki másnak, nem számít az előélet, ez nem egy kib*szott "priusz". Nekem életem első és utolsó barátnője egy szuper 10-es modell csaj volt 16 évesen, aki a suli legszebb csaja volt és véletlenül én tetszettem meg neki, mert szerencsém volt. Azóta nagyon sikertelen vagyok a nőknél, pedig már 26 vagyok. Tehát az ember azt hihette volna, hogy milyen sikeres lesz valaki aki ilyen jó csajjal vesztette el a szüzességét, mégsem így lett. De nem ástam el magam, nekem is ugyanannyi esélyem van, a sok év magány után mint bárki másnak. Mondom, ez nem egy kórelőzménytan vagy egy büntetett előélet...
2017. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Ja, és érdekesség, hogy az a lány nem mellesleg, jelenleg egy országos top10 legnépszerűbb zenekarából az egyik frontemberének a nője.. olyan komoly szinten jó nő volt, és én vele vesztettem el anno a szüzességem, mégis most jelenleg nagyon sikertelen vagyok a csajoknál. Szóval tényleg semmi sem garancia semmire ilyen téren.
2017. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%

35 felett már akkor is szignifikánsan nehezebb a párkeresés, ha nem vagy szűz, van párkapcsolati tapasztalatod.


Nem is a szüzesség lesz a fő gond, hanem a hiányzó párkapcsolati tapasztalat. Az ember folyamatosan tanulja, hogy egy kapcsolatban hogyan kell viselkedni, mi az, amit el kell engedni, és mi az amibe bele kell állni, te pedig ebből a tanulásból kimaradtál, most kellene elkezdened azt, amit az emberek 99%-a már valamikor 18-25 éves kora között megtanult, megtapasztalt, de erre az útkeresésre már senki nem fog várni.

2017. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

#5

Teljesen más a szitud, mint a kérdezőé.


35 év sok. Nem tudod, hogy kell nővel élni, bánni, hacsak nincs ebben valami zsigeri tehetséged, ami megmutatkozik elsőre, nem tudom, ki az, aki kivárná, hogy beleszokj egy kapcsolatba.

2017. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Akkor valószínűleg igen, ha nem hajlandó az okokon változtatni, vagy semmit sem tesz érte.
2017. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az az ok.
2017. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!