Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy beszélgetés során egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy beszélgetés során egy lánynak milyen tulajdonságokat kell látnia egy fiúban ahhoz hogy tetszen neki? Lányok 20 és 35 kor között írjatok!

Figyelt kérdés
Természetesen külső, de inkább belső tulajdonságokra vagyok kíváncsi . Mik a vonzó tul-ok egy nő számára?

2018. máj. 9. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Vonzó tulok 🐃😂
2018. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaj, csak mobilról rövidítettem !
2018. máj. 9. 00:57
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Te az vagy, aki folyamatosan szeretőt keres és felrak naponta 3 kérdést?
2018. máj. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Humor, magabiztosság, illedelem, tisztelet.

Igényes megjelenés: tiszta ruha, apoltság ( fog, arcszőrzet ha van, körmök, stb), összhang a külsőn.


Az nekem nem számít, hogy magas alacsony, milyen színű a szeme vagy a haja. Azért ne legyen nagyon duci, férfias mackós lehet, de ne 200kg. A többi meg embertől függ kinek mi a vonzó.

2018. máj. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Bődületesen szuper anyagi helyzet és a mai trendeknek megfelelő beállítottság.
2018. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Öm, mondjuk mindenkinek más? Nekem a humor fontos(mármint az enyémhez hasonló, ez fontos, hogy értsük egymást ilyen téren), legyen értelmes, bármiről tudjunk beszélgetni, udvarias, magabiztos, de nem nagyképű. Ne akarjon megfojtani a rajongásával, legyen kicsit titokzatos, így sokáig fenn lehet tartani a kezdeti izgalmát a dolognak.

22L

2018. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Ja és külső tulajdonság: ápolt, jólöltözött, de nem ilyen agyhalott, kondis divatmajom szintjén, hanem férfias, érett felnőtt ember szintjén :D Sportos vagy átlagos testalkat, szőke haj kék szem, és 175-185 cm magasság. Most konkrétan a páromat írtam le :D
2018. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Természetesen külső"

XD

Szerontetek mennyire esélyes neki? 😃😃

2018. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

"Sportos vagy átlagos testalkat, szőke haj kék szem, és 175-185 cm magasság. Most konkrétan a páromat írtam le :D"

Érdekes párod lehet.Egyszer sportos egyszer átlagos testalkatú.Néha 175 máskor 185 magas.Konkrétan. :)

2018. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#9 Ha hülye vagy és nem tudsz szöveget értelmezni, legalább ne hangoztasd.
2018. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!