Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mennyire lenne mérgező / válóok, ha kiderülne, hogy a párod egy számodra vállalhatatlan párttal szimpatizálna, sőt a másik párttal szimpatizálókat "patkányként" nevezné a beszélgetés során?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván olyannal nem is jönnék össze.
2017. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Heart of Darkness ***** válasza:
84%
Egyik párttal sem szimpatizálok, viszont eszem ágában sem lenne összejönni olyannal aki túlbuzgó és fanatikus módon követ valami förmedvényt.
2017. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A patkányozás a baj, meg a túlzott egysíkú gondolkozás, nem az hogy x pártra fog szavazni. Sosem bírtam ha valaki ennyire képes hinni egy pártban, hogy minden kritikáját elveszti vele szemben. Ismerek ilyen embereket mindkét oldaról, sosem jönnék össze velük, fel sem merült soha hiszen annyira máshogy gondolkozunk. Nektek hogy sikerült mégis?


Amúgy mi a meglepő? A világnézetét eddig is ismerted. Gondolom nem két nap alatt fordultak hatalmasat a nézetei.

2017. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Engem összehozott már a sors egy ilyen nővel nem is olyan rég.

Erősen Gyurcsány szimpatizáns volt, nálam ez már a vicc kategória.

Mellesleg ostoba is volt a politikához, a facebook-on keringő mindenféle baromságokból osztotta az észt.

Természetesen hamar véget vetettem az ismerkedésünknek.

Hozzáteszem nem politizálok, és nem ítélkezek senki felett hogy kivel szimpatizál, de a mély ostobaságot nem vagyok hajlandó elviselni senkitől.

2017. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Csak fideszessel hazasodnek, hogy a felesegem szulhessen gyereket kover laszolnak.
2017. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki ennyire fanatikusan ragaszkodik bármelyik párthoz is, azzal össze se jönnék. Az ilyesmi azért elég hamar ki szokott derülni akkor is ha direktbe nem politizálunk.
2017. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Csak fideszessel hazasodnek, hogy a felesegem szulhessen gyereket kover laszolnak."


A fogantatás pillanatában halkan dúdolva. :)

2017. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy lehet így összejönni valakivel?

A pártszimpátia egy felszínes, felső réteg, aki bármilyen okból vállalhatatlan mentalitással bír, az kiderül mindenféle politika nélkül is, jóval előbb.

Amúgy igen, válóok volna.

2017. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!