Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen formában lehet ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen formában lehet ismerkedéskor rákérdezni arra, hogy a másik fél kavar-e másokkal is?

Figyelt kérdés
Ti hogyan tudakoltátok ezt meg úgy, hogy őszinte választ is kaptatok?
2018. máj. 10. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz de esetleg olyanokkal érdemes lehet próbálkozni mint a gondolom azért téged körül ugrálnak a srácok...vagy fura...amilyen szép/helyes vagy...az ember azt hinné van valakid...
2018. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én magamból indulok ki, és azt feltételezem a másikról, hogy hozzám hasonlóan megadja a tiszteletet nekem, és nem ismerkedik mással, amikor velem ismerkedik.
2018. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Őszintén és nyíltan, de nem számonkérően vagy támadóan.


Ha őszinte választ és viselkedést vársz, akkor őszintén kérdezz és viselkedj te is.

2018. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2es! Én is naivan hittem ebben. Sokszor benéztem.Legdúrvább amikor a lány élőben rossz illatú igénytelen volt,de 10pasit mutatott akivel kavar rajtam kîvűl.
2018. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja nem válaszoltam: Egy ilyen szép/kedves/aranyos...lánynak biztos sok udvarlója akad.
2018. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig egy adott nőre koncentráltam egyszerre, valahogy nem tudom megtenni hogy több nővel ismerkedjek egy időben. Tudom hogy nem megcsalás, mert még csak ismerkedünk egymással, de a belsőm egyszerűen tagadja hogy így tegyek. Másrészről idő nincs rá hogy egyszerre több nővel ismerkedjek és programot szervezzünk.
2018. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!