Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elrontottam ezzel az exbarátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam ezzel az exbarátnőmnél az újabb esélyemet?

Figyelt kérdés
Szóval újra ismerkedtünk, a kapcsolatunk végén én tettem rossz fát a tűzre, de megbocsátott, én udvaroltam. Most volt kórházban pár napot, mikor onnan hazaért, én írtam neki, de ilyen általános dolgokat, elfelejtettem megkérdezni hogy hogy van. Eddig cserfes volt, folyton írt, most azonban vagy nem válaszol vagy odabök 1-2 szavas választ. Elrontottam? Mit tudnék tenni? :S Nem akartam rosszat!
2018. febr. 25. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk kérj őszintén bocsánatot érte, hogy elfelejtettél érdeklődni. :) Meg fogsz elpődni, mennyire meglágyitja a nőket, ha a férfiak észreveszik magukat és képesek beismerni, hogy olyat tettek, ami rosszul esett a másiknak.

"Tudom, hogy elfeljtettem érdeklődni és ha jól érzem, ez téged zavar, bánt. Megértem és elnézést kérek, hogy akkor igy viselkedtem, ne volt szándékos. Remélem jól vagy" stb, valami hasonló.

És érdeklődj akkor afelől, hogy most hogy érzi magát, stb.


29/N

2018. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő azt várta, hogy meglátogatod.

Ezt utólag nem egyszerű kijavítani.

Elég figyelmetlen vagy, ha annyit nem tudsz bepötyögni, hogy "jobbulást". Most jött rá, hogy nem változtál, és nem véletlenül szakítottatok.

2018. febr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!