Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez a friss párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a friss párkapcsolati félelem? Hogyan lehet fenntartani a szerelmet?

Figyelt kérdés
Most lett kapcsolatom, 3 hónapja. Nagyon jól elvagyunk. Nagyon szeretem őt, és ő is szeret engem. Mindenről tudunk beszélgetni, és nagyon tartalmas beszélgetéseink szoktak lenni. Úgy érzem ez nem egy felszínes kapcsolat. De úgy félek hogy elrontok valamit, mármint nagyon félek hogy elveszitem. Mert annyira jó vele, és mi lesz ha rám un, kiszeret belőlem? Ti nem féltetek ilyentől a kapcsolat elején? Vagy csak túl parás vagyok?

2018. máj. 14. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Hány évesek vagytok? Túlpörgöd. Nem értem, hogy mi a bajod, ha olyan kölcsönös.
2018. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs probléma, szóval gyorsan generálni kell valamit tipikus esete....
2018. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Ilyesmitől sosem féltem.

Én sosem arra törekedtem hogy örökre megtartsam a szerelmet, hanem, hogy elnyerjem a másik fél lojalitását, bizalmát.

Az én családom megosztott. Sokunknak van hepje, amit nehéz tolerálni de tudunk családként műlödni, segíteni, összetartani.

A kapcsolatomban is kb ezt várom. Amikor párt választok akkor egy olyan személyt akarok akiért érdemes küzdeni, kitartani. De ehhez olyan ember kell aki az első akadálynál szintén nem adja fel. Nem menekül el, hanem együtt megoldjuk a gondokat, ha kell a másik javára döntünk, kompromisszumot kötünk.


A szerelem önmagában egy ingatag dolog. Önző érzés. Erre sosem alapoztam a kapcsolatomat önmagában.

2018. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem félek ilyentől. Sőt, inkább az elején derüljön ki, hogy valami nem okés.
2018. máj. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En nagyon féltem az elején, pont emiatt, hogy "túl jó", és mi lesz ha elmúlik, vagy, hogy megunjuk egymást.(kb másfél éven keresztül)

Ez nem történt meg, a félelmem pedig alább hagyott, és azóta is boldog kapcsolatban vagyunk, 3 éve:)

2018. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!