Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottatok már csak azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már csak azért, mert épp nem álltatok készen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Közben meg féltetek, hogy a szakítással akár végleg el is veszthetitek az illetőt, pedig vele el tudnád képzelni a jövőt.

Nem csak szakításra gondolok, hanem akár egy ismerkedős fázisra is, amit megszakítottok.


Mi volt az ok, hogy véget vetettetek neki? Később hogyan alakult, lett folytatás?



2018. márc. 19. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazàn akarom azt a valakit, nincsenek kifogások, biztosan megpróbálnàm vele. Nem vesztegetném el.
2018. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda hülyeség! Hogy lehet nem kèszen állni egy kapcsolatra? Ha érdekel a másik, kedveled, esetleg szereted, neadjisten szerelmes vagy, akkor vele vagy. Az összes többi csak süketelés.
2018. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kaptad elutasításképp? Mert akkor téged ezzel finoman leépítettek és ilyenkor az illetőre nem vevők. Aki nem akar kapcsolatot/nem áll készen, nem ismerkedik, kapcsolatba meg főleg nem ugrik bele.
2018. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak azért nem...
2018. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szakítás után túl korán kezdtem bele az ismerkedésbe.
2018. márc. 19. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy te vagy a szakító fél... Ha nem adtál magadnak elég időt kiheverni az előzőt, lehet ezt sem látod annyira tisztán és azért hiszed azt, hogy annyira jó lenne az illető. Bár, nem tudom, hogy mennyire ismered és mennyire van nálad jelen, hogy hirtelen pótolni akartál.

Azt senki nem fogja neked megmondani, hogy lesz-e vele folytatás, ha most véget vetsz neki. Beszéljétek meg, tőletek függ.

2018. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésnek nem látom sok értelmét, mert aki nem áll készen egy kapcsolatra, az nincs párkapcsolatban, ergo szakítani sem tud.

Ismerkedős fázis már más kérdés, bár aki úgy érzi nem áll készen egy kapcsolatra, annak ismerkednie sem kellene, nem kell feleslegesen játszadozni más ember érzéseivel, neadjisten összetörni a szívét. Sajnos én is belefutottam egy ilyenbe, pedig nem is tudatos volt az ismerkedés, és borzalmas érzés, nem kívánom senkinek.

Ha tényleg úgy érzed, hogy nem fér el most az életedben egy párkapcsolat, akkor szakítsd meg minél hamarabb az ismerkedést, még ha kellemes is, mert minél tovább húzod, annál nehezebb lesz lezárni, és annál több törést okozol a férfinak (gondolom legalábbis, hogy ő a férfi, te pedig a nő).

Koncentrálj most inkább magadra, szépen lassan majd lezárul a múlt és boldog leszel újra, nem kell egyből más karjaiba rohanni.

A többieknek pedig, mi ez a hülyeség, hogy nincs olyan, hogy valaki nem áll készen egy kapcsolatra? Ennél nagyobb sületlenséget sem mostanában hallottam. Lehet valaki házas, frissen elvált/megözvegyült/szakított/megerőszakolt, vagy csak simán karrierista, vagy bármi egyéb, ami miatt sem időben, sem érzelmileg nem fér bele egy kapcsolat. Ezt a csőlátást, te jó ég.

2018. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszolókkal. nem voltam még így, talán mert mikor még korán volt, nem vettem észre a férfiakat.


ha viszont még ez nem központi téma, és valaki érdekeset találok, esetleg igyekeznék lassú tempót felvenni.

2018. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!