Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól lehet mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet mondani, hogy egy pár "összejött"?

Figyelt kérdés
Csók, szex? Vagy megbeszélés tárgya, hogy "na mi most járunk?"
2018. máj. 14. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nekem egymás kezének megfogása. A csók csak utána jön, megbeszélni meg felesleges, ha egymás szemébe néztünk, és megfogtuk egymás kezét. Abban úgyis minden benne van.
2018. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem értettem ezt a mizériát. Miért nem lehet egyszerűen megbeszélni, hogy akkor mi most egy pár vagyunk? Ha már az elején nem tud/nem mer a két fél egy ilyen kardinális dolgot őszintén kimondani, akkor mire lehet később számítani? Könyörgöm, egy kapcsolat alapja az őszinteség
2018. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg lehet beszélni. De ha arra gondolsz, hogy manapság már szerelemet se szabad vallani, mert azt csak a lúzerek csinálják, helyette az a divat, hogy szó nélkül le kell smárolni a csajt, akkor a kézfogás még egy értelmes középút.
2018. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Szex? Hogy lenne már együttjárás? Sokan dugnak aztán megy mindenki a dolgára.

Az összetartozás nem megbeszélés kérdése hanem azt mindkettőnek érezni kell.

Ha azt mondod: "akkor mi már együtt járunk"ez nem jár azzal hogy különleges szabályok lépnek életbe.

Ha mindketten keresitek egymás társaságát és egymással érzitek magatokat a legjobban, hiányzik a másik akkor az összetartozás.

2018. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
4.: ez hülyeség, a szexkapcsolatban is hiányzik a masik közelsége. A parkapcsolat megbeszélés kérdése, mert több, mint puszta érzések.
2018. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem tom, én soha nem beszéltem meg senkivel, hogy akkor most mi járunk, egyszerűen csak tudtuk.
2018. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legjobb megbeszélni, kimondani.


Pl. #1-es válaszához hozzá tudnám fūzni, hogy volt olyan fiú barátom, akivel semmi sem volt köztük, de nagyon jó barátok voltunk, egyszer amikor találkoztunk, akkor megfogta a kezem, nemis tudom miért, egy ideig hagytam, aztán elvettem onnan a kezem. Nehezen tudtam értelmezni ezt. Akkor mi elvileg jártunk?:)))

2018. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha ti beszélnétek meg? Hány évesek vagytok, könyörgöm?
2018. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a csóktól kezdve gondolom azt, hogy egy pár vagyunk.
2018. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez mindenkinél más elbírálás alá esik. Nálam kb. az első csóktól számít annak, de van olyan, aki pl. az első szexig nem jelent ilyesmit ki.
2018. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!