Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktad mondani egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktad mondani egy kapcsolatban a párodnak, hogy "Utállak", "Gyűlöllek"?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dehogy. nem.
2018. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
8 éve vagyunk együtt, egyszer se fordult elő ilyesmi. Elég nagy érzelmi analfabétának tartom azokat, akik képtelenek az önkontrollra és vita hevében ilyen dolgokat vágnak egymás fejéhez.
2018. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Talán, majd egyszer. Idáig, 35 év alatt még eszembe sem jutott ilyesmi. Még is, miért kéne ilyet mondani a páromnak?
2018. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Sosem. Az exemmel mondogattunk egymásnak ilyet, de vele is csak poénból. Ugrattuk egymást, marhultunk és a nagy nevetgélés közben elhangzott az utállak, de közben puszilgattuk egymást, tehát az csak játék volt és egymás heccelése. Komolyan ilyet sosem mondanék a páromnak, akit szeretek.
2018. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Én őszintén ilyet senkinek se tudnék mondani. Akit gyűlölnék, mert okot ad rá, eltávolítom az életemből, mert nekem nem ér annyit, hogy foglalkozzak vele.


A páromat meg nyilván szeretem. Ha épp rossz napja van, és bosszantó, akkor egy kicsit hagyom, hogy lecsillapodjon, de nem veszekszek vele.

2018. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is viccből hangzik el ilyesmi, mikor nevetve oldalbabököm és közlöm, hogy "utállak", majd kap egy puszit is.

Komolyan ilyet soha nem mondanék annak, akit szeretek.

2018. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Akkor én vagyok a fekete bárány.

Vita hevében mondtam már neki igen, de mi ha veszekszünk az 10 percig tart, de az a 10perc elég intenzív...

2018. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sose mondtam ilyet és nem is fogok mondani nem sülyedek olyan szentre hogy ezt ilyet mondjak bárkinek is!
2018. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nem, a legdurvább amit én mondtam eddig hogy "jó nagy majom vagy" :D Ő mondjuk mondott már ennél durvábbat is.
2018. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Előfordul. Sőt, olyan is, hogy "Undorodom tőled"...

És akkor mi van?

Aki mindennap mondja, hogy "Szeretlek!" meg "Imádlak!", közben a háta közepére se kívánja a másikat, szerintem az rosszabb...

2018. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!