Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők mennyi idő után kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyi idő után kezdenek el komolyan kötődni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a nőknél hogy működik egy kapcsolatban a kötődés, szerelem, stb.

Mennyi idő után szoktátok érezni azt a bizonyis érzést?

Mi azaz idő, ami alatt, ha nem alakul ki, már inkább szakítanátok?



2018. máj. 15. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

NEM IDŐ FÜGGVÉNYE, hanem a kapcsolat minőségétől függ.

Lehet valakinél 3 hónap, ha nálam pl. 1 hónap.

Minden csak a két félen múlik.

2018. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Én 2 hét után azt éreztem, hogy a páromat szeretném gyermekeim apjának.


Még mindig ezt érzem, két év után is.


27N

2018. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálam az első találkozón kell jönnie a plusz érzésnek, a kémiának. Ki se tudjam verni a fejemből utána :D Ha úgy távozok az első randiról, hogy “hát..nemis tudom”, akkor nem folytatom. Viszont a kötődéshez kell 1-2 hónap.
2018. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az érzés rögtön meg van.Ezt nem tudom megmagyarázni csak úgy jön.Tehát olyannal nem is járok aki iránt semmit nem érzek.Szex meg csak úgy ha vonzódóm a partneremhez.Tehát ha valakit közel engedek magamhoz az mindent megkaphat. Én ilyen vagyok.
2018. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tenyleg a kapcsolattol fugg, de a jelenleginel kb 3 honap utan mar elegge ragaszkodo voltam. :)
2018. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
#3 leírta a lényeget, amit én is gondolok, ezt a főkérdéstől elvonatkoztatva ajánlom minden önsajnáló "miért nem tudtok adni egy rohadt esélyt" jellegű kérdésre.
2018. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer voltam igazán szeremes, mindkét alkalommal 1-2 hét után már biztosan tudtam hogy ő más, ő kell nekem. 23/L
2018. máj. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!