Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a helyes pasik, csak szép nőkkel kezdenek komolyan?

Figyelt kérdés

Mármint attól lehet felületes a kapcsolat, de a szép nőket vállalják fel, a kevésbé szépeket, max szexre tartják.

Most nem a kő bunkókról beszélek, attól lehet művelt okos az illető, de miért van ez, hogy a kevésbé szépek, nem ronsákat értek ezalatt, csak szexre alkalmasak?


2016. aug. 13. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Én csúnyább lány is felvállalok, de akkor az legyen csinos, ápolt.

Te egy kevésbé szép lány vagy aki világ igazságtalanságán meditál?

2016. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert megtehetik most ha olyan gazdag lennel hogy 100 millat letennel az asztalra es azt mondod hogy ez neked apro akkor te se jarnal egy 2000 evjaratu mit tom en suzukival igaz?
2016. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
ert megtehetik most ha olyan gazdag lennel hogy 100 millat letennel az asztalra es azt mondod hogy ez neked apro akkor te se jarnal egy 2000 evjaratu mit tom en suzukival igaz?
2016. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

És miért van az, hogy a szép nők, csak a helyes pasikkal kezdenek komolyan? Erre tudod a választ? Mert mindkettőnél ugyanaz. Zsák a foltját.

Gyere angliába és itt megláthatod, hogy a jó pasiknak full gáz nőjük van az esetek többségében. Ja és fordítva is igaz.

2016. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én kevésbé vagyok szép....sőt én csúnyának látom magam...

volt valaki...akivel voltam,de sosem akart csókolozni velem, csak szex, de nem akart többre,viszont most megláttam, h egy szép csajjal van, vagyis nincs kiirva, de sejtem h igen...rosszul esik, de nem kellene ezen meglepődnöm

2016. aug. 13. 23:23
 6/16 zóna_pocok ***** válasza:
Aki szep az abbol valogat akibol akar, es ha valaszthat akkor logikusan inkabb a szebbet valasztja, te is azt tenned.
2016. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
Mert megtehetik. A nők meg elviselik a helyes kinézetért, jó szexért, finom, jólcsengő hazugságokért.
2016. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

lehet ennek több oka.

pl miért érné be kevesebbel ha jobbat is kaphat?

a másik,hogy a partner mindig minősít.

a harmadik a totálisan más életfelfogás ami akár külsőben is megjelenik ez a leggyakoribb és már át is éltem.

pl adott vagyok én egy magas izmos rendszeresen edző,egészségere figyelő,étrendet betartó férfi,összejövök egy szép de átlagos testű lánnyal.

először tetszik neki,hogy edzem étrend,aztán amikor napi szinten szembesül ezzel az életformával már egyre kevésbé.

persze az hogy ő is eddzen szóba sem jöhet,viszont hízik évi 5-7 kilót.

ebből meg kiszámolható,hogy 2 év alatt simán eljut oda,hogy olyan kövér lesz ami már nem nem kívánatos szexuálisan és egészségtelen is.

ebből pedig logikusan következik,hogy miért legyek én együtt egy olyan emberrel aki nem tartja semmire az egészségét és nem kívánom testileg se.

ezért fontos a hasonló érdeklődés és testiekben a női komplementer.

vagy ha kezdetekben nem is ilyen de legyen rugalmas formálható,hogy idővel olyan tudjon lenni mint én.

2016. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát rám ez egyáltalán nem jellemző h hiznek évi 5-7 kilót, de nem edzem...igy is sokan mondjak hogy sportos az alkatom.....nekem az arcommal van bajom leginkabb
2016. aug. 14. 00:17
 10/16 anonim ***** válasza:

ahoz hogy egy pasinak milyen nő tetszik meg, és mire használja, szerintem a legkevésbbé függ attól, hogy hogy néz ki.


Ismerek szép lányokat, de van akit bottal se piszkálnék, viszont van akit nagyon de nagyon... :D

2016. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!