Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok és Nők! Nektek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és Nők! Nektek volt már ilyen élményetek?

Figyelt kérdés

Nektek mi volt a legromantikusabb élményetek a párotokkal?

Leirhatjátok részletesen 😀



2018. máj. 15. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
egy közösen eltöltött puki nélküli nap. mert már elegem van, hogy az asztalnál az ágyban meg mindenhol ezt kell érezni meg hallani....
2018. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első randink a Margitszigeten.


Az első évfordulónk a pulai tengerparton - főleg, hogy nekem egész nap ment a hasam, szóval kérdéses volt, el tudunk-e menni a szállásról :D


Sörözés és beszélgetés a Käferbergen, vagy a Züriisee partján.

De Belvedére-nél is szép volt a naplemente, ami megszínezte az Alpokot.


De a legszebb - noha nem épp romantikus, kivéve reggel - az a 12 órás vonatutunk volt tavalyelőtt decemberben, amikor költöztem ki, és már úgy szálltunk fel a vonatra, hogy nem áll közénk 1000 km többé :)

2018. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok romantikus pillanatunk van szerencsére, de a kedvencem a megismerkedésünk.

Szilveszteri buli után volt hajnalban, átjött a házibuliba, ahol voltam. Elég hamar olyan szinten egy hullámhosszon voltunk, hogy minket is meglepett. Mintha már évek óta együtt lennénk, holott akkor találkoztunk először. Egyik ilyen pillanat, ami nagyon megmaradt, mikor felmásztam a galériára a nem túl józan házigazdáttól elkobozni a telefonját (olyanokat hivogatott, akiket józanul eszébe se jutott volna). Mikor lefelé jöttem, (most már) párom elkapott a combomnál, leemelt, letett, és közben beforgatott magával szemben.

De szinte minden mozdulatunk kiegészítette a másikat, mint most, 2 és fél év után.

(Bár a második, harmadik randi már nem volt ilyen zökkenőmentes, mivel zavarban voltunk :D )

2018. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. :)

Aranyos storyk :D

2018. máj. 15. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!