Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek mennyi idő kel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi idő kel hogy elmenyetek valakivel randira?

Figyelt kérdés
Mostanába sokszor kapom azt lányoktol amikor elhivom oket valahova hogy nincs idöm de ha lesz szolok...pedig latom a jeleket hogy bejövök neki es hogy szeret velem beszelgetni. Most egy lanytol varom hogy majd szoljon mikor lesz ideje de meddig varjak pedig tudom hogy bejovok neki es kedvel.

2017. márc. 25. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem mentem el a helyesírásodtól.....

Arra várhatsz, hogy majd szól...Ez a tipikus lekoptató duma.

2017. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Minimum annyi idő, amíg le tudja írni az elmenjetek szót.
2017. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen helyesírású emberrel nem mennék el
2017. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
azt várhatod, ez a szólok majd egy lekoptatós duma. Mégis mit gondolsz, majd egy csaj fog szólni, hogy oké, hívj el randira? :D
2017. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu :-) Hogyha nagyon akar randizni valaki, az talál időt.
2017. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nincs időm=nem akarok találkozni veled.



Nincs ideje randire.. de a kapcsolatotokra lesz ideje?! Ne nevetess!

2017. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is mondták, ez egy klasszikus lekoptató szöveg...engem ha érdekel valaki, azon vagyok, hogy minél hamarabb randizzunk.
2017. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt olyan, hogy kicsit összejöttek a dolgok, de olyankor adtam egy konkrét időpontot, amikor ráértem, nem csak a levegőbe beszéltem, hogy majd egyszer. És amíg eljött a találkozó ideje, addig facen beszélgettünk minden nap. Én nagyon nagyfokú faragatlanságnak tartom hitegetni és várakoztatni a másikat. Ha nem kétszáz kilométerre laktok egymástól, akkor azért minimum két-három héten belül össze kell tudni hozni valamit, még vizsgaidőszak közepén is kell legyen az embernek ennyi szervezőkészsége.
2017. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!