Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy 48éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy 48éves 2 gyermekes anya és egy 28 éves fiú kapcsolatáról? Dolgozunk mind ketten.

Figyelt kérdés
közös gyermek válalás , eljegyzés és házasság hosszú távon működne? még nem élünk együtt de 75 kmre vagyunk egymástól.
2018. máj. 16. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem full hülyének néz.
2018. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen fiúnak tekinted magad, vagy a női oldal vagy és fiadként kezeled? :D

Mindegy, ti dolgotok. Csak gyereket ne csináljatok, amíg nem éltetek együtt egy ideig...

2018. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan, nem mindennapi, meghökkentő, fura és nem utolsó sorban állakat ejtő. Ez a véleményem.
2018. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50 évesen akarsz szülni? :O
2018. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, tök mindegy melyik vagy te, na de az hogy egy 28 éves felnőtt embert a fiú jelzővel illetsz. Maradjunk inkább a férfinál.

Amúgy ezer tényezőtől függ, nincs két egyforma kapcsolat. Erre sem lehet ráhúzni egy sablont, amit a fiókból húztunk ki.

2018. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 48 vagyok nő én már nem szülnék.Nekem a húsz év is soknak tűnik.Persze ti tudjátok mit ér meg a dolog.Ezt nagyon át kell gondolni szerintem.
2018. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem minden napos. Viszont, volt egy kollégám, akinek a neje 20 évvel volt idősebb és öreg korukig együtt voltak, külső szemlélőként mondhatom szeretetben.
2018. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A nő vlsz nem elég jó a saját korosztálya számára?
2018. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

48 éves nő két gyerekkel már nem akar többet, vagy nem is lehet, ez az egyik. 28 éves fiú meg nem lesz együtt egy olyan nővel, aki már szexuálisan nem biztos, hogy tud vagy akar teljesíteni.

Persze néha működhet az ilyen, de nagyon kicsi az esélye.

Szerintem kizárt, hogy működjön.

2018. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Közös gyereket még véletlenül se vállalnék. Ennyi idősen óriási a kockázata annak,hogy egészséges gyereket szüljön egy nő.

Most dolgoztok mindketten, de ha babát várna azonnal veszélyeztetett terhes lenne, ha szülne pedig a GYES után esélye se lenne már visszamenni dolgozni.

Nem tudom mennyi idősek a gyerekei a nőnek, vélhetőleg már akár felnőttek is lehetnek.


Ha mégsem azok, és esetleg tanulnak, a pasi felvállalja az egész család eltartását?


Nem tudom Te kérdező melyik fél vagy, de még véletlenül sem gondolkodnék egy ilyen kapcsolatban komolyabb összekötő kapocsra.


Kapcsolatként működhet ha jól érzitek magatokat együtt, de közös gyereket nem érdemes tervezni.

2018. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!