Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anyámnak miért van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámnak miért van ilyen érdekes, "mindent megtapasztaltam" gondolkodása?

Figyelt kérdés
Hmm igazából nem is tudom melyik kategóriába kéne ezt a kérdést kiírni.. Szóval azt én értem, hogy felnőtt, többmindent tapasztalt mint mi gyerekei, de annyira általánosít, hogy már fáj az agyam tőle. Báttyám aki 24éves, nemrég ment katonának, és lett egy vele egyidős katonabarátnője. Anyám egyből rávágja nekem, hogy aranyos ez a lány, de úgyis lesz még 25 pasija.. Most komolyan? Nem is ismeri?! Azthiszi nincs olyan ember aki képes hosszútávra tervezni, vagy én nemtudom.. Meghogy ott sok a pasi. B*sszus mindenhol sok a pasi, ez nagyon nem létszámfüggő, hanem csak tartás kell hozzá. De nem akartam neki magyarázni, mert ezt multkor én is megkaptam tőle, hogy nem kíváncsi a barátomra, mert úgyis lesz még minimum 10 pasim. Ha rajtam múlik nem, mivel én direkt a hosszútávú kapcsolatokat keresem, de persze ez se érdekelje. Azthiszi minden fiatal olyan, hogy egyikről a másikra megy. Van ilyen is, nagyon sok, de ne általánosítson már, akin ezt az életmódot látom azzal alap nem kezdek ki.. Meg attól, hogy neki nem jutott eddig normális pasi (tényleg nem) attól még nem kéne kivetíteni a rossz tapasztalatait minden létező emberre. De persze higyjen amit akar, csak ne akarja már rámerőszakolni... Hogy lehetne neki elmagyarázni? Őszintén, szerintem sehogy mert tipikus az az ember, aki azt gondolja, hogy ő mindent jól tud. Csak engem idegesít. Legalább nekem ne mondja, mert eléggé lelombozó ezt hosszútávon hallgatni. Mamám szintúgy ugyan ez, de legalább tőle nem hallom olyan sűrűn úgyhogy elengedem. Csak nekem van ilyen maradi, "hiszem ha látom" gondolkodású családom?:D

2018. márc. 25. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiadtad? :) Nem fog változni.
2018. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, miért ilyen negatív az anyukád. Nem, nem csak neked van ilyen szülőd.
2018. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit te leírsz, azt hívják gyermeki naivitásnak.

Bár szerintem alapban rosszul reagálja le a szituációt, de afelől ne legyen kétséged, hogy bizonyosan többet tapasztalt nálad.

Alapban nem kezdesz ki azzal, akin ezt az életmódot látod?

Akkor te is prejudikálsz, éppen azt csinálod, mint anyukád.

2018. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szüleit az ember nem tudja megnevelni. Annyit tehetsz, hogy elfogadod, szereted így, és az életeddel, döntéseiddel rácáfolsz a huhogásaira.
2018. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!