Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Netes szerelem létezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes szerelem létezik, találkozás előtt? Egy gyerekes egyedülálló anya vagyok,35 éves. Soha nem éreztem még ilyent, hogy még nem is találkoztunk, de szeretem. És ez kölcsönös. Rengeteget beszélünk, videóhívással, írásban.

Figyelt kérdés

Hamarosan másik országból repül ide hozzám.Én ennek mindig ellene voltam, hogy ilyen nem létezik,erre tessék..

Volt már így valaki? Mi lett a vége?



2018. jan. 7. 01:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
44%
Ajjajjj
2018. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
63%
voltam így, és létező, amit érzel, abszolút.
2018. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
22%

ne higgy a fanyalgóknak, akik ajjajoznak.


a saját érzéseidet csak te ismered, magadnak higgy.


a technikának hála, épp csak az nem történt meg, hogy megérintsétek egymást, de látjátok, halljátok, olvassátok.


akkor miért ne lehetne ebből szerelem???


lehet, abszolút!!!

2018. jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
30%
Azért az megint más, ha az ember videochatel valakivel, mert így látja a másik reakcióit, testbeszédét...stb Szerintem bele lehet így szeretni valakibe, bár teljese így se az adott illetőbe szeretsz bele, mert bizonyos dolgokat a fantáziáddal egészítesz ki, pl az illatát, az érintését...stb
2018. jan. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
Én is éreztem már ilyet, bár nem került sor a találkozásra, amit igazából nem is bánok. Olyan lehet, mintha egy teljesen idegen emberrel találkoznál, van egy idealizált képed róla, de aztán lehet baromi nagyot csalódsz, vagy épp ő csalódik. Plusz a távkapcsolat borzasztó nagy bizalmat követel, és lelki erőt. Nem kérnék belőle soha.
2018. jan. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Én eddig nagyon nem hittem ebben..Most meg.. Olyan szinten komolyan gondolja, hogy iderepül és ha élőben is minden rendben,lehet azonnal munkát is keres(megvan az esélye,mesélte,hogy dolgozott itt már régebben és keresett a szakmája).
2018. jan. 7. 01:22
 7/42 anonim ***** válasza:
77%
már megint az arabok
2018. jan. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%
anyámnak is írt valami arab. Nemtudom mi a faxot akarnak ezek a magyar nőktől. Még a facebook magyar társkereső csoportjai is tele van velük. baxanak kecskét, ne az európai nőket.
2018. jan. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%

Nem pont ez. Mi elsőre élőben találkoztunk, aztán ő hazament, és tartottuk a kapcsolatot. Pár hónap múlva jött hozzám pár napra. Aztán nem sokkal később én mentem ki hozzá szintén pár napra. Összesen 5 hónapig tartott a nagy románc, mert mikor én jöttem hazafelé a vonaton, addigra biztos voltam benne, hogy nem akarok tőle semmi többet. Nem illünk össze, bármennyire is nagy a vonzalom.

Tartjuk a kapcsolatot, mint barátok, volt is azóta nálam, kellemes emlék, de ennyi.

Nekem azóta van férjem, ő még mindig (4 éve) egyedül van. Őszintén szólva nem csodálom.

2018. jan. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
62%

Létezik, de van rá esély, hogy hamvában halt lesz az első találkozásnál, mivel, hogy van-e kémia az csak ott derül ki.

Alapszabály online ismerkedésnél, hogy amikor pár levél, beszéd után van kölcsönös kedvelés, találkozni kell azonnal.

2018. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!