Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiknek tetszenek a nagyon szerencsétlen, szürke kisegér nők?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi tetszik bennük?
2018. máj. 16. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hol és hogyan találkoznánk...
2018. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Oda meg vissza vagyok érte.

[link]

2018. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen, sok komplexusos pasi szeret uralkodni azokon a nőkön, akiket el lehet nyomni, mert igénylik az irányítást. Ezek ettől érzik férfinak magukat.
2018. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Vannak, egy legalábbis biztosan, mert nekem is van párom, és ilyen nő vagyok. :D
2018. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Igen, sok komplexusos pasi szeret uralkodni azokon a nőkön, akiket el lehet nyomni, mert igénylik az irányítást. Ezek ettől érzik férfinak magukat."


Sok nő meg attól érzi nőnek magát, hogy a saját céljára kihasználja a férfiak ösztöneit... vannak hülyék mindkét oldalon ;)

2018. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#13

Nem értelek. Szerencsétlen tudok lenni, és szürke kisegér vagyok, nem szeretem a feltűnést, de ettől még miért hagynám magam elnyomni? :D

2018. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem.


#8 ha szerinted mindössze nnyi a férfiak elvárása a nők felé, hogy legyenek vékonyak, akkor fogyjál le.

2018. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#13: "Igen, sok komplexusos pasi szeret uralkodni azokon a nőkön, akiket el lehet nyomni, mert igénylik az irányítást. Ezek ettől érzik férfinak magukat."

Pont annyi komplexusos pasi szeret uralkodni a nőkőn, ahány komplexusos nő szeret uralkodni a férfiakon.

Amúgy attól, hogy valakinek nem egy bulizós, pörgős csaj jön be, hanem egy nyugodtabb természetű, még nem lesz komplexusos. De, legalább idelehetett vágni egy férfigyűlölő választ, ami úgyis fel lesz pontozva az itteni szintnek köszönhetően... :D

2018. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nézd sorra Harrison Ford feleségeit. Álmaim férfija volt, de átlagosságom ellenére nagyságrendekkel szebb vagyok bármelyik feleségénél.
2018. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!