Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak akkor leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor leszek szerelmes/érzem magam annak, ha a másik már visszautasított?

Figyelt kérdés

Valahogy sose alakult még úgy, hogy igazán az elejétől szerelmes legyek az illetőbe és a vonzalom végig kölcsönös legyen. Folyton csak azután lezem magam szerelmesnek, miután a másik visszautasított valami miatt. Amég ő küzd a figyelmeméet meg a szeretetemért addig én gyakorlatilag megpróbálom minden módon elkerülni, vagyis azt érzem, hogy nem akarok vele megismerkedni, nem is tetszik igazán, ha találkozunk se jön be teljesen (bár egyértelműen nem közömbös számomra), de amint ő mondja ki, hogy akkor számára valami miatt vége, akkor onnanstól én halálosan szerelmesnek érzem magam. Depressziós vagyok napokig, hetekig vagy volt már, hogy egy fél évig is. Kb. magamat hibáztatom, hogy miért nem voltam képes akkor esélyt adni a dolognak, mikor ott volt. Az a baj, hogy ezt akkor sose látom. Mindig utólag jövök rá.

Most is éppen ilyen helyzetben vagyok és egyfolytában azon gondolkozok, hogyan szerezhetném vissza a srácot.

21/l



2018. máj. 17. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%

Mert a nők úgy működnek, hogy az kell nekik, aki elérhetetlen.


Ezt a jelenséget a héten is tapasztaltam. Amint világosság tettem egy nő számára, hogy elveszíthet, onnantól hirtelen megváltozott a hozzáállása.

2018. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
világossá*
2018. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ezt fordítva is lehet alkalmazni vagy a srácok, hogy működnek ilyen szempontból?
2018. máj. 17. 19:47
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem. A férfiak és a nők mások.


Na, persze a "srácoknál" működhet a dolog. De egy férfi nem ilyen ingatag érzelmileg.

2018. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oh, ismerek én érzelmileg ingatag 40 es pasit is. Egyébként meg 21 vagyok. A korosztályom érdekelne leginkább, de nem 13 évesektől akartam tanácsot kapni (jóllehet bár a problémám inkább odakonvergál), hanem egy korosztállyal fentebb, korombeliek hátha mondanak valami okosat. :D
2018. máj. 17. 20:05
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
De, a férfiak is pont ilyenek. Mindig ezt tapasztalom. Minél inkább leszarok valakit, annál biztosabb, hogy teperni fog. Egyszerűen ilyen az emberi pszichológia. Viszont nálad kérdező ez elég durva eset. Én elbeszélgetnék egy pszichológussal, mert így mindig csak szenvedés lesz a “szerelmi” életed.
2018. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"De, a férfiak is pont ilyenek."


Azok nem férfiak, hanem fiúk.

2018. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jaj már azért ennyire ne istenitsük a férfiakat

Igenis a ferfiak is ingatagok sokszor döntésképtelenek érzelmeik irányítják őket

Semmivel sem jobbak a ferfiak a nőknel

2018. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

@21:09


Hát itt azzal van a probléma, hogy te nem tudod milyen egy valódi férfi.


Az igazi férfi jellemzője az, hogy határozott, és nem futkos a nők után, mert van bőven választási lehetősége. A fiúk ellenben érzelmileg ingatagok, és rohangálnak a nők után. Ez a kettőjük közti különbség.


Elég szomorú, hogy olyan világot élünk, annyira divatba hozta a média az "érzékeny férfiakat", hogy már el is felejtkeztek egyesek arról, hogy milyen is egy férfi.

2018. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egy nő is határozott erős független nem futkos a ferfiak után

Nő nem szorul az “erős férfi védelemre”

Férfiaknak el kene fogadni hogy nekik is vannak érzéseik amiket nem kene elfojtani . Nem attól lesz valaki férfias a szemében hogy nem tudja kifejezni az érzéseit vagy hogy nincs neki , elnyomja.

Attól nem lesz erősebb , nem nezek fel rá

Hülye sztereotípia az hogy az az erős férfi aki nem mutat semmilyen érzelmet

Nő is ér annyit minden teren mint egy férfi

Nem értem miért kell előadni hogy ferfiak az istenek

2018. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!