Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha viszonzatlanul szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viszonzatlanul szerelmes vagy, nem rossz, hogy nem tudja a másik, nem jobb megmondani neki?

Figyelt kérdés
Nekem rossz, és az is, hogy azt sem tudja, hogy szerettem bele, milyennek látom, stb.

2018. máj. 10. 06:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha nyomja a szíved, mondd el neki. Nem kell nagy ügyet csinálni meg romantikázni, főleg ha biztosan tudod hogy viszonzatlan. Csak tárgyilagosan mondd el, mi a helyzet.
2018. máj. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem pasiként megkönnyebbülés volt mindig elmondani. Ezzel kezdeni viszont szerintem hiba. Szóval inkább közeledni kell és valahogy máshogy kimutatni az érdeklődést. Ha így sem veszi, nem vevő rá, akkor érdemes elmondani, de csak magad miatt. Ahogy írtam megkönnyebbülés és könnyebb így továbblépni, még ha meg is mondja konkrétan, hogy köszi, de nem... :)
2018. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jobb ezt elmondani. Igaz, ha elutasít is rossz lesz, de legalább megpróbáltad.
2018. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Jobb elmondani valahogy, és általában utána meg is oldódik a " probléma", letisztul , lecsendesedik a dolog.
2018. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Akkor mond el neki.


Egyébként, ha nem is tudja, akkor hogyan viszonozhatná?

Ez olyan tini kategóriának tűnik...


Egy teátrális vallomás helyett próbálj csak meg szépen közeledni felé...

2018. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Vallani nem kell, szimplán csak el kell mondani, hogy mi van. Jobb, mint kerülgetni és/vagy távolról csodálni a másikat hónapokig.
2018. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jobb elmondani. Így legalább megtudhatod, hogy van-e esély. Ha pedig nincs, akkor pedig meg lehet beszélni, hogy innentől muszáj... minden kapcsolatot ellehetetleníteni.


Nálam ezt rosszul vette a csaj. Azt hitte utálom, meg hogy tuti nem szerelmet érzek. Támadásnak vette, hiába magyaráztam el neki mi van. Na mindegy... megszabadultam tőle, vagyis az érzéseimtől. Egész hamar. Pár hónap. De évek múltán is ha meglátom, megdobban a szívem a beteljesületlen szerelem jó és rossz érzéseivel.

2018. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért is viszonzatlan, mert én nagyon félénk, introvertált, önbizalomhiányos vagyok, ő nem. Még sosem volt szerelmes belém senki, nem is tudom, hogy kell elérni, hogy az legyen valaki. Keveset beszéltünk, de nekem annyi elég volt, most sokan azzal jöhetnének, hogy ez nem szerelem, ahhoz jól kell ismerni a másikat, de szerintem van ilyen, és a tünetei is egyértelműek, azok meg nem keletkeznek csak úgy.
2018. máj. 10. 12:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincs elég ujjam ahhoz, hogy megszámoljam hány nővel volt valaha dolgom. Volt rövid, közepesen hosszú és igen hosszú kapcsolatom. Ismerkedtem és ismerek rengeteg lányt, nőt. Egyetlen egy megbánni valóm van, egyetlen egy kudarcélményem. Amikor vallottam. Voltam többször szerelmes, jellemzően el is mondtam a másiknak. De amikor kvázi ütőkártyaként játszaná ki az ember nagy bukta lesz belőle. Nem véletlenül próbálkozik azzal. Mivel már nincs más a kezében és reménytelen az egész. Jobb bent tartani. De ez csak az én tapasztalatom, az én világom.

29/F

2018. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Eleg ha nekialsz beszelgetni vele , nem kell rogton szerelmet vallani mert azzal csak elijeszted
2018. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!