Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt, hogy azt hitted az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy azt hitted az igazival vagy együtt aztán közben megismerkedtél mással akivel össze is házasodtál?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az igazival, soha nem hittem, de valakivel csak ágyba kellett bújni.

Végül is jött egy olyan nő, akinél elejétől éreztem, ő lesz akivel egy életet együtt leélünk. Már nem sok kell hozzá, hogy igaz legyen. Vagy is, magamnak már nem jósolok még 5 évet az élők sorában:)

2018. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Ő miben volt más, mint a többi? Miért érezted ezt?
2018. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Nálam fordítva volt. Én azt hittem, hogy az igazival vagyok, el is vettem feleségül. Aztán, amikor a mostani párommal megismerkedtem a válás után, akkor jöttem rá, hogy most találtam meg az igazit, de nem veszem el feleségül...😀
2018. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
SZDG te sem lehetsz komplett...
2018. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!