Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gazdag és szegény család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag és szegény család gyerekei lehetnek együtt boldogok?

Figyelt kérdés

Adott egy lány,aki kiskora óta elfogadó,de gazdag családban nevelkedett. És egy fiú,aki nagyon szegény családban,de mára már saját két kezével megdolgozott azért,hogy legyen saját autója és külön lakik a szüleitől(albérletben),eltartja szépen magát.


A történetben én vagyok a lány és nagyon szerelmes vagyok. Igazán nem érdekel ki mond,de azért mégis félek kicsit. Mitől? Hogy hogyan fogja fogadni a családom... Én a "saját" lakásomban élek,ami az én nevemen van és szeretném ha a párom hozzám költözne,azért IS,hogy ne kelljen albérletet fizetnie. Közös terveink vannak. Anyukám tud mindent, ő azt mondta,hogy nem zavarja ez a dolog,mert ő csak boldognak akar látni. Apukám tudja,hogy van barátom,találkozott is már vele,de ez a része nem került még szóba. Igazán az apai nagyszüleimtől tartok,mert ő szájukból már többször is hallottam,hogy valakit leszóltak,hogy "putris". És attól tartok,hogy majd megszólnak,hogy nekem kell eltartani a barátomat meg ilyenek. De ilyenről szó sincsen. De nem akarom,hogy megbántsák.


A másik,hogy én a páromnak csak az Anyukájával meg az egyik tesójával találkoztam eddig. De most mondta,hogy szeretne ő is bemutatni mindenkinek és menjünk le egy hétvégére a szüleihez meg a rokonsághoz. Engem nem zavarnak a körülmények,nekem ő a fontos,de tartok tőle,hogy majd megszólnak valamiért.


Szerintetek ha igazán szeretjük egymást akkor kell aggódnom bármiért is?


26/N

A párom 28/F


2018. máj. 3. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

"Szerintetek ha igazán szeretjük egymást akkor kell aggódnom bármiért is?"


ha állítólag szeretitek egymást, akkor miért is aggódsz?

2018. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

A dédnagyapám és dédnagyanyám ugyanilyen helyzetben volt mint te, dédnagyanyám tehetős, nemesi származású volt, dédnagyapám pedig szegény, kisemmizett családból származott(Erdélyből jött át magyarként), de teljesen önellátó volt és dolgozott, tehát a méltóságában tudott lenni ahogy a te párod is.Nagyon szép életet éltek le, több gyermekük is született, nem törődtek mások véleményével, nagyon szerették a gyerekeiket és egymást.


Nincs mit szégyellenie egyikőtöknek sem, a körülményekbe beleszülettetek de a jellem az ami meghatározza, hogyan éltek bennük.


"Szerintetek ha igazán szeretjük egymást akkor kell aggódnom bármiért is?"


Nem szükséges és végképp nem "kell". :)


A te életed, a te választásod, nem a te vagy az ő rokonságáé.


Kívánom, hogy jól működjenek a dolgaitok, szép napot!

2018. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen olvastam végig, persze, hogy lehetnek, de az esetemben ez bonyodolmakat okozott. Lehetett volna őket kezelni, de a párom másképp döntött.
2018. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 20-as évek végén nem kellene ennyire adni a rokonság és a szülők véleményére. Éld a magad életét! Most ha a szüleid vagy a nagyszüleid azt mondják, hogy ne költöztesd oda a barátod, akkor nem fogod? Amit spórol pénzt az albin azt részben úgyis rád vagy a közös céljaitokra fogja költeni szerintem. Mivel gondolom a rezsit felezitek és valamilyen szinten közös konyhán lesztek, ezért nem fog rajtad élősködni, hisz ő is belead a közösbe. Ha mégis megszólnak, akkor álljatok ki magatokért!


Azt meg nem is értem hogy miért érdekel.bárkit is az, hogy szegény vagy gazdag családból származol. Az nem érdem vagy szégyen... Csak az számít, hogy most mi van.


Sok szerencsét! :)

2018. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ti jól érezzétek magatokat együtt, azzal meg ne foglalkozz, hogy ki mit gondol, vagy miket mond rólatok, a ti kapcsolatotok és nem az övüké.
2018. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Természetesen nem befolyásol a döntésemben mások véleménye,de ez volt már téma köztünk,,bár úgy érzem,hogy eddig semmilyen téren nem befolyásolta a

kapcsolatunkat. Ma szeretném neki elmondani,hogy ezt szeretném ha ideköltözne.

2018. máj. 3. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írd le hogy mi volt!!! :)
2018. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kb ez az alap tortenwt minden szapanoperaban
2018. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szóval. Örült a párom. Azt mondta már Ő is gondolta,hogy jó lenne összeköltözni,mert úgyis mindig egymásnál vagyunk,de még nem merte mondani. Beszél a tulajjal,de én mondtam neki,hogy azonnival jöjjön el, elvileg visszajár neki a kaukció. Pont 10.-én kéne fizetnie a Májust,arra gondoltam akkor azt már ne töltse ott.


Felhívtam tegnap napközben Anyukámat is és nagyon örült. :) Ez nagyon jól esett. És megbeszéltük azt is,hogy a költözés után lemegyünk a szüleihez egy hétvégére.


Köszönöm szépen a bíztató szavakat.

Szép napot

2018. máj. 5. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!