Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most nagyon megharagudott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nagyon megharagudott?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt és nagyon megtetszett, de úgy éreztem, hogy csak a barátzónában vagyok viszont a barátnője azt mondta, szerinte ő is érez valamit, mert csomószór beszél rólam neki. Meg azt is mondta, hogy élvezi, hogy állandóan körülötte lógok. Viszont felém nem igazán mutatott semmi érzelmet, de a barátnője szerint csak azért, mert ő alapból ilyen (?) Azt javasolta (a barátnője), hogy egy ideig ne keressem és akkor hátha ő is aktívabb lesz, hiányolni fog. Pont ekkoriban volt a születésnapom, amire így nem hívtam meg, de nem is tudott róla a lány, viszont felköszöntött meg kérdezte, hogy ünnepeltem meg és nem tudom miért, de akkor úgy láttam jónak hirtelen, ha kicsit játszok vele. Úgy tettem, mintha meghívtam volna és megkérdeztem, miért nem jött. Erre mondta persze, hogy nem volt meghívva. Én tettetve csak annyit mondtam, hogy bocs, elfelejtettelek meghívni.


Erre most asszem' megharagudott, mert ha látjuk egymást, már nem is köszön.


Nem mellesleg a "nagy barátnő" rendesen leoltott amiért voltam ilyen bunkó hogy nem hívtam meg őt (a lányt) a bulira, pedig ő mondta hogy ne menjek ennyire utána...


(21 vagyok, a lány 19)



2018. máj. 25. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ember te hülye vagy

taktikázzál, hátha jobban összekuszálod a hülyeségeiddel ezt az egészet

2018. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A taktikázás csak annak való aki tudja hogyan kell... Ezt cseszheted.
2018. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A "ne menjél annyira utána" az nem egyenlő azzal hogy rúgják bele egy nagyot. Szerintem ezt jól elbaltáztad, most próbáld menteni a menthetőt, először is mondd el neki őszintén, hogy mi volt a dolog mögött, hátha respektálni fogja.
2018. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem gyújtottad rá a házat és kérdezted meg a szénné égett holttestétől, hogy miért nem hívja ki a tűzoltókat? Ember, te nagyon normálatlan vagy...
2018. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csaj gondolkodása kicsit is hasonlít az enyémre, akkor mostmár nem igazán van esélyed. Ha meg még azt is elmondod, hogy ezt miért csináltad, akkor hazugnak fog nézni, aki kapcsolat alatt is taktikázna. Nem hiszem, hogy ezek után tudna úgy nézni rád, mint eddig.

És ahogy előttem is írták, a ne menj utána, meg a szándékosan nem hívom meg, azt hazudom meghívtam, majd kőbunkó módon kezelem a helyzetet nagyon nem ugyanaz.

2018. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi a franc értelme van a játszadozásnak? Nem értem. De te tudod.
2018. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Így jár, aki játszmázik, mint egy ostoba óvodás. Ha van egy kis esze a láynnak, szóba se áll veled többet. 21 vagy állítólag, elkezdhetnél felnőni és az agyad is használni néha, ha már párkapcsolatosdit akarsz játszani.
2018. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott rontottad el, hogy nem hívtad őt el. Így azt hiszi, hogy nem érdeklődsz iránta. Utána már csak rontottál a helyzeten....
2018. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy tettem, mintha meghívtam volna és megkérdeztem, miért nem jött. " - sikeresen elhitetted, hogy retardált vagy. Esetleg hazug. Ezt már fújhatod.
2018. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen hülye majom tudod kinek kéne... tiszta szánalom vagy. :/
2018. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!