Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak azt kérdezi meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azt kérdezi meg minden nap hogy hogy vagyok? Mit csinálok? Milyen napom volt? Miért nem ajánlja fel, hogy találkozzunk végre?

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert egy gyökér és csak unalmában írogat, vagy annyira buta, hogy nem tud más témáról beszelgetni, esetleg a kommunikációs készségei fejletlenek.
2018. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán fél kilépni a komfortzónájából. Neki teljesen megfelel, ha beszéltek.

Szerintem mondd el neki, hogy szívesen találkoznál vele, ha ekkor sem csinál semmit, hagyd.

2018. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ennyi infó alapján, te mégis mit válaszolnál a saját kérdésedre? :D Randiztatok már, mióta beszélgettek, mennyire jössz be neki, stb... Semmit sem tudunk.
2018. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te miért nem kérdezed meg tőle?
2018. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbben csak ennyit tudnak, és ezt nevezik beszélgetésnek.
2018. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az fel sem merül benned, hogy ő nem akar semmit, ugye?
2018. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de , felmerült, ezért is tettem fel a kérdést. Szerintem is csak unaloműzésből csinálja :/
2018. máj. 27. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt vagy 2 ilyen. Leráztam őket. Kérdeztek röviden válaszoltam de semmi érdeklődés. Had legyen összezavarodva h most mi van. De jobb ha csak lezázod, h nem érsz rá.Pasi egonövelés, hogy nem jösz be neki, de te legyél oda érte. Menjenek már a pcsába!
2018. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!