Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején majdnem egész nap tartottuk a kapcsolatot. Persze nem ment a munka rovására, megvolt a harmónia, mindig volt téma. Reggel egymás üzenetére ébredtünk, napközben is tudattuk egymással, hogy milyen napunk van, este is egymással beszéltünk utoljára. Személyesen is volt témánk, nem volt egy unalmas pillanatunk. És ez a mai napig így van, csupán a folyamatos kapcsolattartás mérséklődött. Tulajdonképpen annyiban ki is merül, hogy este munka után beszélünk egymással először. Majd mindenki készül másnapra és elalvás előtt elköszönünk. Nekem ez nem annyira tartalmas. Más is van így ezzel, ez normális? Ha együtt vagyunk, akkor semmi probléma, elszórakoztatjuk egymást. De leginkább hétvégén tudunk tartalmasabb időt együtt tölteni. De hétközben meg a fentebb leírt dolog zajlik köztünk.
2018. máj. 28. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen emberfüggő. Nekem már kapcsolat elején se normális a folyamatos kapcsolattartás, nekem a chatelés, telefonálás semmit se ad egy kapcsolathoz, de tényleg semmit, nagyon utálom és egyáltalán nem igénylem, halál szerelmesen se. Szerintem az teljesen normális, hogy idővel csökken az ilyesmi, ez még nem utal semmi bajra, ha minden más rendben van.
2018. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom abszolút nem igényli azt hogy folyamatosan messengeren vagy telefonon beszéljünk. Ő nem szereti és a személyes kapcsolattartas híve.


Az elején nyilván jóval érdeklődőbb volt messengeren is. Mert az újdonság varázsa meg hát akkor ismerkedtünk és messze voltunk egymástól így az maradt.


Engem is zavart mert én jobban igénylem. De már megszoktam és úgyis az a lényeg hogy eloben mi a helyzet. :)


Szeritnem ha minden oké egyébként akkor nincs gond. :)

2018. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!