Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Heti hány alkalom a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány alkalom a normális egy kapcsolatban, hogy a barátokkal van?

Figyelt kérdés
Heti 1 napot találkoznak, de az is este tehát előtte mindig beszélünk. Szombat, vasárnap az enyém, de néha még a szombat sem mert 2 hetente szombatonként is találkozik másik haverjaival. Tehát csak a péntek-szombat napközben és vasárnap egész nap ér rám. Szerinte normális ha néha 2 nap is elmennek valahova és az is normális lenne ha elmennének egy hétvégén kirándulni és én nem tudnék menni, elmenne. Jól kiosztottam. Igazam van?

2017. febr. 12. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Körülményektől is függ, mennyit dolgozik, amúgy mennyi szabadideje van, együtt él-e a pár, van-e gyerek, stb-stb., ill. egész egyszerűen az is számít, hogy az illetőnek mennyi találkozásra van igénye. Tehát az alap kérdésedre (heti hány alkalom a normális) nincs egyetemes, mindenkire vonatkoztatható válasz.

"Szerinte normális ha néha 2 nap is elmennek valahova és az is normális lenne ha elmennének egy hétvégén kirándulni és én nem tudnék menni, elmenne." - szerintem is normális.

"Jól kiosztottam." - ez meg nem normális.

Nem kiosztogatni kell a másikat, hanem normálisan kommunikálni. Mellesleg az a szó, hogy "kompromisszum" mond neked valamit? Javaslom, sürgősen guglizz rá, érzelmezd, és kezdd el alkalmazni a kapcsolatodban, anélkül ugyanis k..rva gyorsan lapátra leszel téve...

2017. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, melyik fél vagy a kapcsolatban? Együtt éltek? Mi van a hétköznapokkal? Ezeket még írd meg.
2017. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt. Hétköznap nem találkozik a haverokkal. Egyetemen van, tanulunk. A hétvégénk meg általában így telik. Valamikor 1 nap összeülnek a haverokkal és otthon filmeznek, a többi napokon nem találkozik, de hétvégén dolgozik is. Van amikor ez nem 1 nap, hanem 2, mert mondjuk másik általános iskolás haverjai akkor jönnek, mert máshol élnek és összefutnak pár órára. De engem ez idegesít. Miért kell 2 nap? És hogy tudna elmenni kirándulni egy egész hétvégére nélkülem?
2017. febr. 12. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Pedig teljesen igaza van, ezt nőként mondom. Néha igenis szükség van arra, hogy az ember a barátaival töltsön időt, egy 2 napos kirándulás pedig még nem a világ vége. Amilyen hisztis, önző hárpiának tűnsz, úgyse lesztek együtt sokáig. Neked nincsenek barátaid, saját életed, hogy egy hétvégét nem bírsz ki nélküle rinya nélkül?
2017. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, mindig kellett, heti nyolc nap együttlét. Kevesebb, már hiányérzetet okozott mindig.
2017. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

#2-es vagyok, és én is nőként mondom, hogy próbáld meg megérteni és kompromisszumokat keresni. Fordított esetben Neked is rosszul esne, ha Ő nem akarná, hogy a barátnőidre is szánj időt. Egy dolgot tehetsz, hogy beszélsz Vele erről. Mond el neki, hogy szeretnéd, ha több időt töltene Veled. De azt semmiképp ne lásd opciónak, hogy majd otthagyja a haverjait és soha nem jár el. Te is barátnőzz vagy keress egy hobbit.


19L

2017. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Még ha tényleg túl sokat lenne velük, vagy baj lenne azzal, hogy ha te nem érsz rá, elmegy nélküled (mégis mit csináljon, üljön otthon? Nem vagytok összenőve, hogy még egy kirándulásra se mehessen el nélküled), akkor se kiosztjuk a másikat egy értelmes kapcsolatban, hanem leülünk és megbeszéljük. Nem vagy te katonatiszt, hogy osztogasd az embereket. Pláne, hogy nincs igazad.
2017. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hisz nem vagytok összenőve. Egy kapcsolatban mindenkinek kell egy kis teret adni, hogy találkozzon a barataival, ismerőseivel. Szerintem neked is rosszul esne, hogyha ő is kiosztott volna téged, mert eljársz a barátnőiddel. És egyébként igaza van az előttem szólóknak, hogy meg kell tanulni komprumisszumot kötni.

Egy idő után meg fogja unni, ha tovább folytatod a "kiosztogatását". Sajnos ez van. Ha nem tudod elfogani, hogy neki erre szüksége van, akkor keress magadnak egy olyan embert, aki egy véleményen van veled, esetleg nincsenek barátai. Ő tuti nem fog eljárkálni senkivel.😉

2017. febr. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!