Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy friss, de komoly kapcsolatban a férfi sok pénzt áldoz a barátnőjére?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat.

Sokba kerülök a páromnak. Nem tehetek róla, ez miatta van. Saját várva várt beruházásai sokat késnek emiatt.

Egyébiránt jövedelmünk sem említhető egy lapon, mert én terribilisen keveset keresek.

20/N



2016. ápr. 6. 01:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem normális. Miért kellene valakit ajándékokkal elhalmozni ? Az, hogy valaki elhalmozza ajándékkal a másikat az nem fejezi ki a szeretet. Apróságoknak amúgy sokkal jobban lehet örülni mint drága ékszereknek meg egyéb dolgoknak, mert abban nincs semmi személyes. Bárki meg tudja azt tenni, hogy bemegy a boltba és vesz valamit aminek lehet a hasznát se veszi a másik. Én azon a véleményen vagyok, hogy felesleges holmi drága dolgokkal elhalmozni valakit.
2016. ápr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én nem ajándékokat kapok tőle, nem is mondtam ilyesmit. A sokba kerülés mást jelent. Az egész megfogalmazás olyan, hogy nem ajándékokra utal.
2016. ápr. 6. 01:40
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem normális, mert csak a az alá-fölé rendeltségi viszonyt erősíti.

Ő úgy gondolja,sokat tett érted,te úgy gondolod tartozol neki.

Ha bármi gond lesz a kapcsolatotokban, ez hátráltatni fogja az éleslátásod, és már alapból is birtoklási vágyat feltételez egyébként a másik fél részéről.

Magyarul egyáltalán nem frankó.

Lehet semmi gond nem lesz, de azért vigyázz a fazonnal.

2016. ápr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én vőlegényem is a tenyerén hordoz.Ékszereket vesz,rengeteg helyre elvisz,amikről azelőtt csak álmodtam.Ő így (is) mutatja ki a szeretetét.Én meg másképp,mert ugyanígy nem tudom.
2016. ápr. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
nem normális szerintem, csak le akar kenyerezni
2016. ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lassan jön az az idő, mikor nem fog rád költeni.

Ha zavar téged, sokat költ, mond meg neki.

2016. ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Sok pasi meg van győződve arról, hogy csak úgy tarthat meg egy nőt, ha sok pénzt áldoz rá, vagyis folyamatosan csengeti a punciadót. Szerintem ez gáz, mert a csaj ezt túlzottan megszokja, és amikor netán változik a helyzet (nem megy jól a bolt, vagy a pasi megunja a dolgot), akkor szépen összeomlik a "tökéletes" kapcsolat...
2016. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eleinte rám is vagyonokat koltott a parom, ilyen bonbon, olyan vacsora, kocsikazzunk egesz este csak ugy, menjunk ide meg oda, stb. Volt h egy randinkra elment 45ezer! A mai napig ha elutazunk v fesztivalra megyunk mindig o akar fizetni.. Szoltam neki h kellemetlen h mindig mindent o fizet, persze nem akartam ezzel megbantani, csak mar nem vagyok gyerek, o meg nem az apukam h kifizessen mindent helyettem. Azota kb felezzuk a dolgokat es apro ajandekokat kapok tole idonkent. (Pl egy szal viragot ha a piacra megy, vagy egy csokit ha bevasarolni megy a boltba) Egyedul karacsonykor szabadul el, de probalok neki kivansaglistat irni h mire van szuksegem es mi az ami arban is oke szerintem. Ha olyan nagy kulonbseg van koztetek anyagilag akkor beszeljetek meg, en is leultettem a parom es elmondtam neki h nem kell megvennie mindenfele draga vackot, meg en amugy sem tudom a nagy ajandekot viszonozni mert nem allok ugy penzzel.. A valasza az volt h hat megis kire koltse ha nem ram es h ot nem zavarja h nekem kevesebb penzem van, mert o szeret kenyeztetni, majd lesz jobb allasom es akkor mashogy lesz.
2016. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? Milyen összegekbe kerülhetsz, ha beruházások késnek miattad? Biztos hogy nem a barátnője vagy hanem a k....ja!
2016. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudnál valami példát írni, hogy megérthessük, miről van szó? Én nem tudom elképzelni, hogy a párod úgy költ rád, hogy az nem ajándékozgatás, miközben "te nem tehetsz róla, miatta van". Miről van szó pontosan?

Egyébként azt gondold át, hogy valóban komoly-e a kapcsolatotok, mert attól, hogy vagyonokat költ rád és olyan, mintha feláldozná érted a várva várt beruházásait, még nem lesz komoly a kapcsolat.


Én most sem bírnám elviselni, ha a párom rengeteget költene rám, miközben az ő saját céljai csúsznak emiatt, pedig mi már 4 éve együtt vagyunk.

21N

2016. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!