Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az interneten és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janoma12 kérdése:

Van egy lány az interneten és nagyon tetszik de azt mondta barátja van, barátjáról nem találtam fotót az oldalán és az volt kiírva hogy egyedüláló. Vélemény? Szerintetek hagyjam vagy foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha nincs barátja, de neked mégis azt mondja, hogy van, az szerinted pozitív? Bátorításnak szánhatta? Úgy őszintén.
2018. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van barátom. Nincs kiírva, hogy kapcsolatban vagyunk, és nincs kint rólunk közös fotó mert kb lesz*rjuk a facebookot. Akkor most nincs is barátom?

23N

2018. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy nem akar ismerkedni. Az oka tök mindegy.
2018. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a BF-on nincs kapcsolatban akkor nincs barátja. Ami a FB-on nincs kiírva az nem is létezik.
2018. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az van kint hogy egyedülálló és közös kép sincs kint. :D de egy éve van barátom. :D akkor valójában nincs is mert nincs kiirva?


De egyébként meg lényegtelen hogy mi van kint a Facebookon, ha találkozni akart volna veled akkor egyértelműen igent mond.

A lényeg az hogy nem.


Hagyd, keress valaki mást. :)

2018. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Képzeld el, ha valaki kapcsolatban van, akkor nem az az elsõ dolga, hogy facebook-ra ugorjon és megváltoztassa az addigi status-át, vagy belöjön egy közös szelfit.


Nekem sincs kiteregetve a kapcsolatom facebook-ra.

2018. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!