Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külföldön van a lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön van a lány aki tetszik. Érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Másfél év múlva jön vissza. Nem tudom van-e valakije, néha beszélünk skypeon.
2018. jan. 5. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Várni semmiképp se. Sok minden történhet vele az alatt az idő alatt, meg veled is, ki tudja, azért nem veszel észre valakit, mert másra vársz, amire amúgy sincs garancia, hogy lenne belőle valami. Max ha épp nem lesz senkitek, amikor visszajön és eszetek be jut akkor.
2018. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várni senkire se érdemes. Aki igazán akar téged, arra nem kell várnod. A többi pedig említésre se méltó.
2018. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. 1,5 év sok idő, sok minden történhet, lehet, hogy vissza sem jön, vagy neked lesz lehetőséged elmenni másmerre.

A tetszés kevés, ha kölcsönös szerelem és már kapcsolat lenne, meg tudnátok oldani, hogy együtt legyetek, vagy tudnád, hogy érdemes várnod.

2018. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha együtt vagytok, akkor igen. Ha nem, akkor nem. Most költöztem külföldre. Tiszta szívemből szeretem a barátom, de így is minden nap aktívan tennünk kell a kapcsolatunkért hogy ne hulljon szét. 1000 km leküzdéséhez nagyon erősnek kell lenni.

Egy viszonzatlan dolog nem élheti túl.

2018. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!